Gerdab.IR | گرداب

هشدار جدی به خانواده ها:

آموزش رابطه های عشقی از طریق کودکان در شبکه های فارسی زبان!

تاریخ انتشار : ۲۷ تير ۱۳۸۹

در حالی که موج راه اندازی شبکه های فارسی زبان ماهواره ای، به شکلی قارچ گونه در حال گسترش است، رویکرد هدفمند اغلب این شبکه ها نیز به سمت و سوی تزریق و ترویج فرهنگ فاسد غرب به کودکان و خردسالان ایرانی متمایل شده است.

به گزارش گرداب، پس از آنکه شبکه های مختلف فارسی زبان، در میان خانواده های ایرانی بی محابا در حال گسترش و جذب مخاطب است (که البته توانسته است تا حدودی خانواده های ایرانی را فارغ از هشدارهای جدی پای ثابت سریالهای مستهجن این شبکه ها بنشاند)، رویکرد جدید این شبکه ها، تزریق لاابالی گری، نشان دادن و آموزش رابطه‌های عشقی مثلثی، عریانی و... این بار از طریق کودکان بازیگر در این سریالها است!

بنابر این گزارش، این در حالی است که بر اساس تجربیات به دست آمده، میزان تاثیر پذیری کودکان 20 برابر بیشتر از بزرگسالان است و هدایت کنندگان این شبکه ها ظاهرا راه تخریب فرهنگ ایرانی و نفوذ به آن را، از راه نمایش مثلث های عشقی میان خردسالان و کودکان در سریالهای مختلف آغاز کرده اند، تا با استفاده از هنرپیشه های هم سن و سال مخاطبان (کودکان) این میزان تاثیر پذیری را که به نوعی آموزش نیز محسوب میشود، افزایش دهند!

در همین راستا، هر چند صدا و سیما باید در تولیدات خود برای کودکان، تلاش خود را افزون کند، اما به نظر می رسد در این میدان عظیم و خطرناک، هوشیاری خانواده ها در این زمینه می تواند در ساختن جامعه ای پویا و سالم تر نقش موثری را ایفا کند.   

منبع: جهان