Gerdab.IR | گرداب

مهراب و پروین در اینستاگرام ضرغامی

تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۴

ضرغانی که این روزها به یک اینستاگرد حرفه ای تبدیل شده با انتشار عکسی صفحه ی خود را به روز کرد.

به گزارش گرداب از باشگاه خبرنگاران جوان؛ عزت الله ضرغامی رئیس سابق سازمان صدا و سیما گویا با خارج شدن از پست ریاست سازمان  این روزها فرصت بیشتری برای اینستاگردی پیدا کرده است وی با مرور خاطراتی از گذشته به همراه انتشار عکسی از علی پروین و مهراب شاهرخی در صفحه خود به مرور خاطرات گذشته پرداخته است.
 
 مهراب و پروین در اینستاگرام ضرغامی


مهراب و پروین در اینستاگرام ضرغامی
 
 
 
ضرغامی در اینستاپست خود نوشت:
حق پخش تلوزیونی !
مرحوم مهراب شاهرخی مورد احترام همه فوتبالی‌ها بود . خوزستانی و کپی ایرانی پله !  
 
سال ها با قرمز‌ها و تیم ملی افتخار آفرید.عکس بالایی درکنار علی پروین و حسین کلانی است و در عکس پایینی هم با تیم مورد علاقه من شهباز ، که درسال 54 توانست قهرمان دسته دوم شود و به دسته اول (لیگ برتر آن روز)صعود کند.بعضی از بازی‌ها در استادیوم راه آهن (کنار میدان راه آهن) انجام می‌شد و من هم یکی از تماشاگران ثابت آن!
 
آقا مهراب همه کاره بود.تیم رابه خوبی راه می آنداخت و نتیجه می گرفت.هر وقت هم در زمین برخوردی پیش می‌آمد مثل بزرگ محله وارد می شد و همه را آرام و راضی می کرد.خدا‌ رحمت‌اش کند. در50 سالگی فوت کرد، به مروارید سیاه معروف بود. .
 
****پی نوشت****
 
وارد ایستگاه راه آهن می شدیم و از کنار مسافران ، ریل قطار را می گرفتیم و یه راست می رفتیم پشت درخت هایی که در تصویر می‌بینید، بعد هم به آرامی از میان درخت ها رد شده و روی سکو ها می نشستیم . یعنی بلیت نمی خریدیم!!!
 
در جلسه با روسای باشگاه ها و فدراسیون فوتبال ، این خاطره را نقل کردم و با شوخی گفتم ، ازهمان اول عادت داشتم به فوتبال پول ندهم!!
ولی خداییش با اینکه پرداخت حق پخش بر اساس مصوبه مجمع تشخیص مصلحت ، غیر قانونی بود ، مجموعا بیش از 70 میلیارد تومان در این سال ها به فوتبال پرداخت شد .
اگر دیوان محاسبات سراغم آمد، فوتبالی ها کمپوت یادشون نره !
ایجاد ردیف مستقل توسط دولت برای حق پخش فوتبال تنها راه قانونی است.