Gerdab.IR | گرداب

پست كنايه آميز کوچک زاده!

تاریخ انتشار : ۰۷ شهريور ۱۳۹۴

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هشت سال دفاع مقدس و راه های گذر آن، روحانی را مورد خطاب قرار داد.

به گزارش گرداب از باشگاه خبرنگاران مهدی کوچک زاده نماینده مجلس شورای اسلامی در پست جدید اینستاگرامی خود یادی از جنگ کرد. وی در این پست، درباره قهرمانانی نوشت که سایه شوم جنگ را برای همیشه از سر مردم برداشتند.

این نماینده مجلس همچنین در پست خود سخنانی از امام راحل و رهبر انقلاب را نوشت و در ادامه با ارسال قسمتی از صحبت های اخیر دكتر روحانی، به وی کنایه زد.


کنایه کوچک زاده به روحانی+ اینستاپست


بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
سایه شوم جنگ چگونه از سر مردم برداشته شد؟

قرآن مجید آل‏ عمران : ۱۷۵

إِنَّما ذلِکُمُ الشَّیْطانُ یُخَوِّفُ أَوْلِیاءَهُ فَلا تَخافُوهُمْ وَ خافُونِ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنینَ

در واقع، این شیطان است که دوستانش را مى‏ ترساند؛ پس اگر مؤمنید از آنان نترسید و از من بترسید

امام خمینی صحیفه امام ج ۱۰ ص ۵۱۷:

آمریکا هم هیچ غلطى نمى تواند بکند، و جوانها هم مطمئن باشند که امریکا هیچ غلطى نمى ‏تواند بکند. بیخود صحبت اینکه اگر دخالت نظامى [کند]، مگر امریکا مى‏ تواند دخالت نظامى در این مملکت بکند؟ امکان برایش ندارد. تمام دنیا توجهشان الآن به اینجاست. مگر امریکا مى تواند مقابل همه دنیا بایستد و دخالت نظامى بکند؟ غلط مى‏ کند دخالت نظامى بکند.

نترسید، نترسانید. همین تعبیرى که جوانهاى ما از روى احساسات جوانى کردند که اگر چنانچه امریکا بخواهد دخالت نظامى بکند ما چه خواهیم کرد، اصلًا این «اگر» ش را هم نباید بگویند. امریکا عاجز از این است که دخالت نظامى در اینجاها بکند.

رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای : . . . بعضى در دلِ خود احساس ضعف مى‏کنند، یا چشم‏ غرّه ‏هاى امریکا آنها رامى‏ ترساند، یا وعده ‏هاى امریکا و امثال امریکا دل ضعیف و ناتوانشان را به خود جذب مى‏کند؛ لذا به سمت امریکا مى‏ کشند. آن‏گاه ملت و جوانان مؤمن ومدیران باایمان و باصفاى کشور را متّهم مى‏کنند که اینها نمى‏ توانند؛بنابراین ناچاریم برویم تسلیم امریکا شویم! . . . اگر غلطی از رژیم صهیونیستی سر بزند، جمهوری اسلامی تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد

حسن روحانی رئیس جمهور :
تا این چراغ سبز به دنیا نشان داده نمی‌شد قدرت‌های بزرگ حاضر به نشستن پشت میز «مذاکره» نبودند، آنچه گاهی پیش از این انجام می‌شد صرفاً نشستن پشت میز و بیانیه خواندن بود و مذاکره‌ای انجام نمی شد در حالی که ما نیاز به مذاکره واقعی داشتیم!!! بعد از سال ها مذاکره پیگیر توسط فرزندان انقلابی و دیپلمات‌های قهرمان، توانستیم سایه شوم جنگ را از سر مردم برداریم و امنیت واقعی را به این کشور بازگرداندیم.