شبکه هاي اجتماعي حريم خصوصي افراد است، اما اين بدان معنا نيست که در اين چهار ديواري و حريم مجاز به انجام هرگونه عمل مجرمانه باشند.
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۹
کد خبر: ۱۵۱۶۶
به گزارش گرداب از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ دوم کارآگاه سيد محمد حسيني پور گفت: فردي به اين پليس مراجعه و اظهار داشت يکي از بستگانش، از طريق صفحه فيس بوک خود اقدام به نشر اکاذيب و مطالب خلاف اخلاقي عليه وي مي نمايد و هرچه به وي تذکر داده از انجام اين کار دست بردار نيست. لذا سريعا پرونده اي در اين خصوص تشکيل و در دستور  کار پليس قرار گرفت.  
 
وي ادامه داد: پس از بررسي هاي بعمل آمده  و با بررسي صفحات فيس بوک معرفي شده از شوي شاکي ، صحت ادعاي وي ثابت و متهم جهت ارائه توضيحات به اين پليس احضار شد.
 
اين مقام انتظامي افزود: متهم که از بستگان شاکي مي باشد در تحقيقات تخصصي پليس با توجه به اختلافات شديد خانوادگي و اينکه  صفحه فيس بوک خود را به عنوان چارديواري که اختيارش را دارد تلقي مي کرد اقدام به  نشر اکاذيب و مطالب خلاف اخلاقي عليه وي مي کرد که پس از تشکيل پرونده به مراجع قضايي معرفي شد.
 
رئيس پليس فتا استان سيستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: شبکه هاي اجتماعي حريم خصوصي افراد مي باشد اما اين بدان معنا نيست که در اين حريم مجاز به انجام هرگونه عمل اعم از غير قانوني ,اخلاقي و ... باشند و اينگونه اقدامات مجرمانه توسط پليس پيگيري و فرد خاطي به مجازات تعيين شده در قانون محکوم خواهد شد.
برچسب اخبار:
برچسب ها: فتا ، فیس بوک ، شاکی ، پلیس ، اکاذیب
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد