Gerdab.IR | گرداب

ضرغامی ویکی پدیا را دروغ گو خواند!

تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۴

ضرغامی اینستاگرام خود را با انتشار ویدئویی از عزاداری در ماه محرم به روز کرده است.

به گزارش گرداب از خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ عزت الله ضرغامی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود از عزاداری محرم در دوران پهلوی یادی کرده است. وی با اشاره به شهید مهدی رجب بیگی که از دانشجویان پیرو خط امام(ره) بوده است به عزاداری دانشجویان مقابل لانه جاسوسی اشاره کرده است.

عزاداری در مقابل لانه جاسوسی! شهید مهدی رجب بیگی از دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره) ، مسئول تریبون مردمی لانه بود. در ایام عزاداری محرم، بسیار خوش درخشید و نوحه سرایی های انقلابی او ماندگار شد. او در 5 مهر 1360 به دست تروریست های آمریکایی سازمان منافقین به شهادت رسید.

**پی نوشت **

چهارصد دانشجوی انقلابی با اشغال لانه جاسوسی آمریکا ، به چند دهه جاسوسی مستقیم آنان از محل سفارت پایان دادند و در تاریخ کشور ماندگار شدن . آنان که با تصور یک حرکت اعتراضی چند روزه وارد صحنه شدند، نمی دانستند که با حمایت گسترده ملی که در راس آن حضرت امام (ره) قرار داشت تا مدت های طولانی در محل سفارت خواهند ماند و انقلاب دوم را پشتیبانی می کنند. 

این جوانان انقلابی، ساده زیست، حزب اللهی و عاشق امام بودند و جز رضایت او به چیز دیگری نمی اندیشیدند. بسیار از آنان در جبهه های جنگ حضور پیدا کردند و دهها نفر از آنان به شهادت رسیدند. آنان امروز هم در مقام کارشناس و نخبه در گوشه و کنار میهن اسلامی مشغول خدمت هستند .توقعی از کسی ندارند و به گذشته خود افتخار می کنند. 

در ویکی پدیا می خوانید که ضرغامی از جمله کسانی بود که پیشنهاد اشغال سفارت شوروی آن موقع را داد! اصل و فرع خبر کذب و عاری از هرگونه حقیقت است. حتی به تصور من هم خطور نکرده است. همین نمونه برای اطمینان به این قبیل سرویس اطلاع رسانی کافی است.