Gerdab.IR | گرداب

سخن اینستاگرامی قالیباف با تهرانی‌ها

تاریخ انتشار : ۰۷ آذر ۱۳۹۴

شهردار تهران در اینستاگرام خود مطلبی با عنوان «نامه‌‌ای برای مردم تهران» منتشر کرده است.

به گزارش گرداب به نقل از تسنیم،‌ محمدباقر قالیباف شهردار تهران در اینستاگرام خود متنی با عنوان «نامه ای برای مردم تهران» منتشر کرده که متن آن به شرح ذیل است:

شهروندان محترم تهرانی، می‌خواهم با شما از دردی سخن بگویم که نیم قرن است تن این شهر را آزار می‌دهد. ما در قلب پایتخت ایران اسلامی گوهری تاریخی با ریشه‌های اصیل فرهنگی داریم که غبار ناهنجاری بر آن نشسته است.

این منطقه از قدیم میزبان آسیب‌های اجتماعی گوناگونی بوده است و حالا این زخم بیش از هر زمان دیگری سر باز کرده است. فقر، اعتیاد، کارتن خوابی، کودکان کار، تخریب آثار فرهنگی تاریخی و غیره بخشی از این ناهنجاری‌هاست.

شهرداری تهران مدتی است که در این منطقه اقداماتی را شروع کرده است اما حل معضلات این منطقه همکاری، همراهی و همدلی همه نهادهای دولتی، سازمان‌های مردم نهاد، کارشناسان و شما شهروندان عزیز را می‌‌طلبد.

آقایان و خانم‌هایی که در این شهر زندگی می‌کنید، با یکدیگر مهربان‌تر باشیم. وظیفه انسانی همه ماست که برای کاهش بخشی از دردهای قلب شهرمان کمک کنیم. بیایید پیمان ببندیم در هر نقطه از این شهر که ساکن هستیم به سلامت قلب شهرمان فکر کنیم و در این راه از هیچ کمک و کاری که مفید و مؤثر باشد، دریغ نکنیم.