رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک با اشاره به میزبانی مردم این منطقه از شهید ایرانی مدافع حرم گفت: شهید میثم نجفی در حالی به درجه رفیع شهادت رسید که فرزند خود را ندید.
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۳
کد خبر: ۱۷۶۴۷

به گزارش گرداب، مراسم وداع با شهید میثم نجفی از شهدای ایرانی مدافع حرم حضرت زینب(س) شامگاه شنبه در میان حزن و اندوه خانواده و جمعی از عاشقان به فرهنگ شهید و شهادت برگزار شد.

آزمان کادری رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک با اشاره به این نکته که روز یکشنبه، شهرستان قرچک بار دیگر عطر شهادت به خود می گیرد، اظهار داشت: مردم شهرستان قرچک در ایام پایانی ماه صفر، بار دیگر میزبان یکی از شهدای شجاع و دلاور است.

وی افزود: شهید میثم نجفی که پرورش یافته مکتب عاشورا و دانشگاه امام حسین(ع) بود، در حالی که ۲۷ سال سن داشت و طی روزهای آینده فرزندش به دنیا می آمد، شربت شهادت را نوشید.

کادری ادامه داد: شهید نجفی در جریان عملیات مستشاری در دفاع از حرم حضرت زینب(س)، توسط گروه های تکفیری و تروریستی به درجه رفیع شهادت نائل آمد و عمق پیوند جوانان ایرانی را با اهل بیت به معرض نمایش گذاشت.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک گفت: قطعا حضور شهید نجفی در قرچک، بار دیگر پیوند مردم این شهرستان با فرهنگ شهید و شهادت را به معرض نمایش خواهد گذاشت.

منبع: مهر

نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد