عزت الله ضرغامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت : باز کردن بخیه از صورت "صدرا زاهدپور" آنقدر دردناک و غیرقابل باور بود که قلم از توصیف آنچه گذشت ناتوان است .برخورد سریع مسئولان نیز خوب و قابل قبول بود.
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۷
کد خبر: ۱۷۷۱۶
به گزارش گرداب، عزت الله ضرغامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت : باز کردن بخیه از صورت "صدرا زاهدپور" آنقدر دردناک و غیرقابل باور بود که قلم از توصیف آنچه گذشت ناتوان است.

برخورد سریع مسئولان نیز خوب و قابل قبول بود.


نکته مهم آن است که پزشکی که باید به داد مریض برسد ، آنقدر بی تعهد و بی مسئولیت است که فکر نمی کند باز کردن بخیه برای بیمارستان پول نمی شود ! پس چه انگیزه و عقده ای او را به این کار وا داشته است ؟! قبل از رسیدگی قضایی باید پاسخ این سوال توسط یک تیم روانشناس مشخص شود .

منشور حقوق بیمار باید در محل مناسب و در معرض دید همه مراجعین نصب شود و کلیه مسئولان و کارکنان بیمارستان نسبت به آن توجیه و پاسخگو باشند .


هر چند که این منشور معلوم نمی کند که بالاخره در یک بیمارستان دولتی ، اگر بیمار اورژانسی تمکن مالی نداشت چه اتفاقی باید بیافتد و تکلیف او چیست ؟


ضمن احترام عمیق به قاطبه ی جامعه پزشکی و توجه به خدمات ارزنده و شبانه روزی آنان ، بدون تردید بخشی از این جامعه ، ناسالم ، سودجو و بی اعتنا به اصول اخلاقی و انسانی است . تا آنجا که می دانم وزیر محترم با جدیت در میدان مبارزه با این آسیب تلاش می کند .


اجازه دهیم هنرمندان کشور ، به ویژه در حوزه طنز ، آسیب های موجود شغلی و فرهنگی را در همه اقشار و اصناف ، با آرامش بررسی و برجسته کنند . حتما برای جامعه مفید است .

منبع: تسنیم

برچسب اخبار:
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد