Gerdab.IR | گرداب

تجاوز به زن باردار به بهانه تطهیر روح!

تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۸۹

با اظهارات یک خانواده صدمه دیده از سوء استفاده های یک مرد شیاد هر لحظه ابعاد بیشتری از جنایتهای خاموش این مرد شیطان صفت آشکار می شود.

به گزارش گرداب به نقل از البرز با اظهارات یک خانواده صدمه دیده از سوء استفاده های یک مرد شیاد هر لحظه ابعاد بیشتری از جنایتهای خاموش مرد شیطان صفت آشکار می شود و این در حالی است که او با وثیقه ای سبک آزادانه به کارها و تهدیدهای خود ادامه می دهد.

خانواده های بسیاری اکنون در آستانه فروپاشی قرار گرفته اند و این توجه جدی و بیش از پیش سربازان گمنام امام زمان (عج) را برای مهار شیطان صفتی های این مرد هوسران می طلبد.

اعضای این خانواده که آثار شرم و خجالت در صورتشان هویداست، ابعاد تکان دهنده ای از نقشه های شوم یک مرد لاقید و مطیع هوای نفس را افشا کردند که می تواند مایه عبرت خانواده ها و هشداری جدی برای مسئولان باشد.

خلاصه ای از اظهارات پدر این خانواده:
دخترو پسر ما بزرگ شده بودند و ما به عنوان والدین دلسوز به دنبال راهی می گشتیم که بهترین ارتباط را با فرزندانمان داشته باشیم، آنها مفهوم خوشبختی و درک متقابل پدر و مادر را حس کنند و آینده ای خوب داشته باشند.

توسط همسرم با یکی از خانمهایی که خود را از مشاوران نمونه وزارت آموزش و پرورش معرفی می کرد آشنا شدیم. خانم "الف" دارای تحصیلات مرتبط با روانشناسی است و متاسفانه خود را در پوشش حجاب کامل و ظاهر متخلق به اخلاق پنهان نموده است.
این زن ما را به مردی در یکی از شهرهای غرب تهران معرفی کرد. از لحظه ای که وارد خانه شیطان شدیم همه چیز به هم ریخت.

در ادامه همسر این مرد و مادر فرزندان خانواده گفت:
خانه این مرد شیطانی بسیار بزرگ و به سبک بعض معابد هندوها ساخته شده است. بالای آن دارای 8 اتاق کوچک است که افرادی دو به دو (مرد و زن) و گاه تنها در هر اتاق نگهداری می شوند. مرد شیاد گاه به دختر و پسرهای فراری پناه می دهد تا سربزنگاه از ایشان سوء استفاده کند. این زن ادامه می دهد که پس از مراجعه ما به خانه شیطان، او - با اطلاعاتی که از خانم "الف" از قبل گرفته بود و تظاهر می کرد خودش از غیب آنها را می داند - تجویز کرد که من و دخترم به مدت هشت ماه باید در یک از این اتاقها اقامت کنیم تا روح ما پالایش شود!

در این مدت همسرم و پسرم هم حق نداشتند ما را ملاقات کنند و ما با باید تحت تعالیم او قرار می گیرفتیم.
این زن سپس در حالیکه اشک می ریخت عنوان کرد که در بی خبری همسر و پسرش،دختر جوان شوهر دارش چند با مورد تجاوز قرار گرفته و چون آنها حق تماس و دیدار نداشته اند از این موضوع نیز بی خبر بوده اند.

وی ادامه می دهد، دخترش به تازگی رخت عروسی برتن کرده و از همسرش باردار بوده است. اما صاحب خانه شیطان او را توبیخ کرده که چرا بدون اذن او باردار شده و باید فرزندش را سقط کند. بنابراین او را با مشت و لگد اماج حملات خود قرار می دهد.
این زن ادامه داد این عمل سقط جنین با همکاری دو همدست وی از جمله «محبوبه.م»که در حال خواندن پزشکی هست انجام شده است.

او در ادامه برای تطهیر روح دختر بیچاره و برای شستن گناه او از اطاعت نکردن از شیطان به او تجاوز می کند...

عکسها و فیلمهای جلسات خانه شیطان برای در اختیار قراردادن به مسئولین امر موجود است.