Gerdab.IR | گرداب

ترویج عقاید مسیحیت در قالب کلاس‌های رفع وسواس

تاریخ انتشار : ۰۲ شهريور ۱۳۸۹

در یکی از این کلاسها دیده شده که دختران و پسران جوان مجبور می شوند به گناهان قبیحی همچون خود ارضایی در برابر همگان اعتراف کنند تا به اصطلاح بر وسواس شخصیتی فائق آیند.

به گزارش گرداب به نقل از البرز، در حالی‌که ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن و رحمت واسعه الهی نام گرفته و محافل انس با قرآن در اغلب کشورهای اسلامی توجه غیرمسلمانان را نیز جلب کرده است خبرها از تلاش‌های مخفی عده ای برای ترویج مسیحیت در پایتخت ایران اسلامی حکایت دارد.

در تازه ترین مورد، فردی که خود را دکتر "الف" می‌نامد با راه اندازی انجمنی به نام انجمن مبارزه با وسواس، در قالب رفع این معضل شخصیتی آموزه های مسیحیت را ترویج می کند.

این فرد که هزینه حضور در کلاس‌هایش نیز کم نیست، برای جلسه اول رقمی برابر 75 هزار تومان و در جلسات بعدی برای هر دو ساعت 45 هزار تومان از شاگردان خود پول می گیرد.

از جمله کارهایی که در کلاس‌های این فرد انجام می شود، اعتراف حاضران به گناهان خود با هر قباحت و فضاحتی است به طوری‌که فرد باید در حضور همگان و به روش حضور در کلیسا و اعتراف به پدر روحانی، گناهان خود را شرح دهد.

صدای این فرد ضبط می شود و سپس توسط خود او در کلاس بازپخش داده می شود.
 در یکی از کلاس‌ها دیده شده است که چگونه دختران و پسران جوان مجبور می شوند حتی به گناهان قبیحی همچون خود ارضایی در برابر همگان اعتراف کنند تا به اصطلاح بر وسواس شخصیتی فائق آیند.

دکتر "الف" همچنین برای رنگ و لعاب اسلامی دادن به کارهای خود، شاگردانش را به غسالخانه بهشت زهرا می‌برد و این افراد را در برابر صحنه‌های شستشوی اموات قرار می دهد که واکنش طبیعی هر کس برافروختگی، ترس و دگرگونی همراه با ندامت از برخی رفتارهاست.

او ادعا می کند با اعتراف‌گیری و سپس تنبه به روش دیدار از غسالخانه، می‌تواند وسواس مردم را درمان کند، حال آنکه اطلاع برخی افراد از گناهان دیگران، در این کلاس‌ها گاه باعث ایجاد پیوندها و دوستی های غیرسالم بین دختر و پسران جوان می شود.