Gerdab.IR | گرداب

دستگیری بازیگران وحشت‌آفرین!

سرانجام عربده کشی لات‌های مجازی در اینترنت + فیلم‌ و عکس

تاریخ انتشار : ۰۷ بهمن ۱۳۹۴

انتشار کلیپ‌‌های وحشت‌آفرین توسط برخی اراذل و اوباش شمال کشور با انتقادات صریح مردم و واکنش شدید نیروی انتظامی کشور مواجه شد.

به گزارش گرداب،چندی پیش فیلم‌ های کوتاهی توسط چند تن از اراذل و اوباش استان مازندران در فضای مجازی و کانال های تلگرامی انتشار پیدا کرد که موجب رعب و وحشت مردم منطقه و بینندگان این کلیپ ها که عمدتا از فعالان فضای مجازی بودند، شد.

در این نماهنگ (کلیپ‌ها) اشرار با بدن هایی برهنه و چهره‌هایی خوفناک رقبای خود را به الفاظ رکیک تهدید می‌کنند و در فضای مجازی به‌دنبال تسویه‌حساب‌های گروهی خود هستند.

صحنه‌های منتشر ‌شده در این کلیپ چنان هولناک است که هر بیننده‌ای را به وحشت می‌اندازد.

 

 

در یکی از این فیلم ها، محمود طالبی از اراذل بنام شمال کشور به همراه چند تن دیگر از اشرار، یکی از اوباش منطقه جویبار را ربودند و ضمن فحاشی به او با قمه به سر و صورتش می زنند.

پس از انتشار این فیلم ها، کلیپ‌های دیگری از اراذل با سرعت در شبکه های اجتماعی پخش شد؛ به این صورت که اوباش‌های سابقه دار که بازیگران اصلی اینگونه کلیپ‌ها هستند با عنوان کردن نام خود (گاوزن، پلنگ‌کش، جومونگ و ...) همدیگر را در فضای مجازی دعوت به دعوا و درگیری می‌کنند.

البته برخی منابع آگاه در پلیس اعلام کردند که جوانانی در کلیپ‌ها هستند که جزو دسته‌های اشرار محسوب نمی‌شوند و تنها به خاطر جوانی دست به ساخت چنین کلیپ‌هایی زده‌اند.

 

در همین رابطه رضا عنایتی مدیر‌کل انتظامی استانداری مازندران تاکید کرد: جوان‌ها نباید از این افراد تقلید کنند، زیرا در این صورت با واکنش پلس روبه رو خواهند شد.

اما با گسترش این فیلم‌های رعب‌آور در فضای مجازی، مردم منطقه و کاربران شبکه‌های اجتماعی خواستار برخورد شدید پلیس با این افراد شدند و از قوه قضائیه برای آنان اشد مجازات را درخواست کردند.

 

 همزمان با این اتفاقات، پلیس و دستگا‌ه‌های انتظامی اقتدار خود را نشان دادند.

علی طالبی دادستان آمل در این باره از دستگیری 40 نفر از اراذل و اوباش و افراد شرور در شهرستان آمل در یکسال گذشته خبرداد و به میزان گفت: برای یک شرور معروف این منطقه به نام (س – ش) کیفرخواست «محارب» صادر شده و پرونده در دادگاه انقلاب در حال رسیدگی است.

علی مرادی دادستان بابل نیز در گفت و گویی با خبرگزاری قوه قضائیه ضمن اعلام خبر دستگیری یکی از متهمان این پرونده، از تعقیب قضایی یکی از اراذل و اوباش معروف مازندران که به سبب مرتکب شدن جرائم مختلف و آزار و اذیت مردم خود را شاه منطقه معرفی می‌کرد، خبر داد و گفت: این فرد به اتهام محاربه و افساد فی الارض تحت تعقیب قضایی قرار دارد.

دستگیری 5 اراذل و اوباش فضای مجازی در مازندران

طبق آخرین اطلاعات، فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری پنج تن از عاملان رعب و وحشت در فضای مجازی تلگرام خبر داد و گفت: یک تن از این افراد همچنان متواری است.

به گفته سردار مسعود جعفری نسب پنج متهم دستگیر شده هم که در شهرهای آمل ، بابل ، جویبار ، نور و قائمشهر گروکشی داشتند به مراجع قضایی تحویل شدند و تلاش برای دستگیری نفر ششم که ساکن بابل است همچنان ادامه دارد.

در ادامه فیلم دستگیری چند تن از این اراذل را مشاهده میکنید: