Gerdab.IR | گرداب

وای‌فای اماکن عمومی راه‌اندازی شد

تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۴

آسیاتک در راستای ایجاد تسهیلات جهت دسترسی عموم مردم به خدمات شبکه و کسب حداکثر رضایت مشتری در ارایه خدمات ADSL۲+ اقدام به ارایه خدمات وای‌فای عمومی در اماکن عمومی کرد.

به گزارش گرداب، در اماکنی که این شرکت مجهز به Public wifi باشد، متقاضیان می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند.

به این ترتیب در ایام نوروز مشترکان ADSL و کاربران این شرکت خصوصی در مکان‌هایی مانند فرودگاه مهرآباد تهران، مجتمع کوروش تهران، راه‌آهن تهران، فرودگاه امام خمینی (به‌زودی) می‌توانند به wifi آسیاتک با نام Asiatech Smart wifi بدون نیاز به پس‌ورد، متصل شوند.

مشترکان ADSL این برند می‌توانند با استفاده از نام کاربری و پس‌ورد اینترنت به شبکه متصل شده و از سرویس اینترنت خود در ابرPublic wifi استفاده نمایند. همچنین کاربرانی که جزو مشترکان آن نیستند، می‌توانند با کلیک روی گزینه "ثبت‌نام" در صفحه لاگین اطلاعات خود (نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، کد ملی) را ثبت تا نام کاربری و رمز عبور را از طریق SMS دریافت نمایند.

کاربران پس از طی نمودن مراحل فوق می‌توانند از 3 گیگ حجم رایگان به‌مدت یک‌ساله استفاده و پس از اتمام حجم به‌صورت آن‌لاین گیگ اضافه خریداری نمایند.

نقطه عطف سرویس پابلیک وای‌فای این شرکت این است که کاربر در هر نقطه‌ای که ثبت‌نام کند، می‌تواند از اکانت خود در کلیه نقاطی که سرویس Public wifi آسیاتک وجود دارد، استفاده کند و هر اکانت ثبت‌نام شده به‌مدت سه سال معتبر خواهد بود.