Gerdab.IR | گرداب

دریافت رژیم غذایی و برنامه ورزشی از اپلیکیشن سلامت

تاریخ انتشار : ۳۱ فروردين ۱۳۹۵

با اپلیکیشن فیتنکس دریافت رژیم غذایی، برنامه ورزشی و ویدئو تمرینات ورزشی روی موبایل امکان پذیر است.

به گزارش گرداب، اپلیکیشن FITNEX برنامه کاربردی جامع سلامت و تندرستی به زبان فارسی است که اطلاعاتی درباره سلامت و تغذیه و تمرینات ورزشی را در اختیار کاربران موبایل می گذارد.

با اپلیکیشن فیتنکس کاربر می تواند رژیم غذایی، برنامه ورزشی متناسب با اندام و سابقه ورزشی را دریافت کند. ویدیوهای تمرینات ورزشی را مشاهده و از راهنمایی متخصصان شامل مربیان، پزشکان، کارشناسان تعذیه، فیزیوتراپ ها و روانشناسان ورزشی استفاده کند.

فهرست معتبرترین اماکن ورزشی، فروشگاههای عرضه تجهیزات ورزشی نیز برای برطرف کردن نیازهای کاربر در این اپلیکیشن قرار دارد. در این برنامه کاربردی، هر برنامه ورزشی، نیازمند یک رژیم غذایی ویژه است که رژیم غذایی مناسب هر کاربر، زیرنظر متخصصان تغذیه ارائه می شود.

در این اپلیکیشن کاربر می تواند هر روز لیست کالری های دریافتی خود را با کمک جداول راهنما وارد کرده و یا با استفاده از دستبند هوشمند و یا گام شمار خود، میزان سوخت و ساز و کالری های مصرفی را در نمودار بررسی، ارزشیابی کند. این نمودارها به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه، راهنمای شما در تمرینات و رژیم غذایی تان خواهند بود.

ابزارهای تندرستی شامل محاسبه توده عضلانی بدن (BMI)، وزن ایده آل، میزان کالری روزانه و نسبت تناسب اندام نیز در اپلیکیشن برای راهنمایی کاربر قرار داده شده است. در مجله فیتنکس نیز مقالات، اخبار و فناوری های حوزه ورزش، تغذیه، سلامت و دستورهای آشپزی دیده می شود. این اپلیکیشن فهرستی از مربیان و متخصصان حوزه سلامت و پزشکی را برای ارتباط آنلاین کاربر، اعلام می کند.

این اپلیکیشن به صورت رایگان در دو نسخه اندروید (گوگل پلی) و IOS (AppStore) قابل مشاهده و دانلود است.