Gerdab.IR | گرداب

دیگرنمی‌توانید بدون آیفون زندگی‌کنید!

تاریخ انتشار : ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵

تیم کوک مدیر عامل اپل در مصاحبه ای با شبکه سی ان بی سی، اظهارات جالبی در مورد این شرکت و محصولاتش بر زبان آورده است.

به گزارش گرداب به نقل از نکست وب، وی مدعی شده نسل جدید گوشی های آیفون آن قدر خوب خواهند بود که شما با خودتان می گویید تا به حال بدون آنها چگونه زندگی کرده اید.

تیم کوک در این مصاحبه گفته که اپل در حال ارائه محصولات خلاقانه ای مانند آیفون های جدید است که امکاناتشان مردم را تشویق به خرید آنها می کند.

وی افزوده است: ما می خواهیم به شما چیزهایی بدهیم که شما بدون آنها نمی توانید زندگی کنید. چیزی هایی که امروزه نمی دانید به آنها نیاز دارید. شما به گذشته می نگرید و حیرت می کنید که من چگونه بدون این چیزها زندگی کرده ام.  مدیر اپل می گوید که در مورد آنچه که این شرکت در حال کار بر روی آن است بسیار هیجان زده است.

بدیهی است که این اظهارنظرها هیچ سرنخی در مورد دستاوردها و برنامه های جدید اپل در اختیار کارشناسان و مردم عادی قرار نمی دهد. اما با عرضه آیفون های جدید مشخص خواهد شد که ادعاهای یاد شده تا چه حد مقرون به واقعیت است.

اظهارات تبلیغاتی تیم کوک در شرایطی مطرح می شود که اپل در ماه های اخیر برای اولین بار شاهد نزول درآمد، ارزش سهام و کاهش اقبال به آیفون جدید بوده که نشانه ای از موفقیت رقبای این شرکت در زمینه ساخت گوشی های هوشمند محسوب می شود.