Gerdab.IR | گرداب

تحول گوگل در سیستم‌ عامل اندروید

تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۳۹۵

سایت موتورولا در اقدامی سهوی از اندروید O بعد از N نام برد که نشان می دهد تیم توسعه دهنده اصلی اندروید کار خود را روی نسخه بعدی شروع کرده است.

به گزارش گرداب، سایت موتورولا در اقدامی سهوی از اندروید O بعد از N  نام برد که نشان می دهد تیم توسعه دهنده اصلی اندروید کار خود را روی نسخه بعدی شروع کرده است.
 
ظاهراً قرار است بعد از نسخه N نسخه O عرضه شود. بعد از عرضه عمومی نسخه 1.5 موسوم به Cupcake گوگل 11 نسخه دیگر تا اندروید N را عرضه کرده است و نام‌های شیرینی و کیک به آنها داده است. اما درباره نسخه N که شایعه شده مخفف نوتلا (شکلات صبحانه معروف) است؛ از کاربران خواسته تا نام جدیدی برای آن انتخاب کنند.
 
موتورولا در صفحه تبلیغاتی گوشی جدید موتو جی 4 پلاس، توضیح داده است که گوشی مذکور با مارشمالو عرضه می‌شود و قابلیت به‌روزرسانی به اندروید N و O را دارد.
 
پیش‌تر گوشی‌های موتورولا با جدیدترین سیستم‌عامل گوگل مجهز می‌شده اند و پس از فروش موتورولا به چینی‌ها هنوز معلوم نیست این سیاست ادامه داشته باشد اما بر اساس آنچه مشاهده می‌کنید، ظاهراً استراتژی اندروید خالص روی گوشی‌های موتورولا به‌عنوان پلتفرم خالص اندرویدی ادامه دارد.