Gerdab.IR | گرداب

ایجاد مهارت با کمک شبکه‌های اجتماعی

تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۳۹۵

شبکه اجتماعی ایرانی «فن آموزی» با هدف آموزش و یادگیری مهارت های علمی و فنی به دانشجویان و اساتید راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش گرداب، شبکه اجتماعی فن‌آموزی با هدف تسهیل دسترسی علاقه‌مندان به یادگیری مهارت، دانشجویان، مختصصان و اساتید به اطلاعات علمی و فنی و تخصصی و آموزش مهارت در زمینه‌های گوناگون به آدرس fanamozi.ir با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما در فضای مجازی ایجاد می‌شود.

مهدی حسن‌خانی، توسعه‌دهنده و مدیر پروژه این شبکه اجتماعی، هدف از ایجاد شبکه اجتماعی فن‌آموزی را در دسترس قرار‌دادن مهارت در زمینه‌های مختلف با کیفیت بالا و رعایت استانداردهای آموزشی و اشتراک‌گذاری دانش در یک محیط پویا برای فارسی‌زبانان عنوان کرد و گفت: در نگاه کلی برقراری تعامل، انتقال و دانش در زمینه‌های گوناگون و کارآفرینی و اشتغال از جمله رویکردهای این شبکه اجتماعی است.

وی با بیان اینکه محتوا و دوره‌های آموزشی این شبکه اجتماعی برای علاقه‌مندان به فراگیری مهارت در موضوعات مختلف مفید است، خاطرنشان کرد: این شبکه بستری را فراهم می‌سازد تا دانشگاه‌ها و سایر مجموعه‌های فعال در زمینه تولید محتوای آموزشی به‌صورت چندرسانه‌ای، تولیدات خود را در این شبکه اجتماعی معرفی و تجاری‌سازی کرده و به اشتراک بگذارند. همچنین این شبکه اجتماعی با ارائه سرویس‌های گوناگون، فرصت انجام پروژه و کسب درآمد از طریق مهارت‌ها و کارآفرینی را فراهم خواهد‌ کرد.