Gerdab.IR | گرداب

کلاس مرگ آگاهی یک فرقه منحرف + فیلم

تاریخ انتشار : ۰۳ مهر ۱۳۸۹

مرگ آگاهی عنوان دوره‌ای است که مسئولان یک فرقه انحرافی با دعوت مریدان خود به بهشت زهرا و غسالخانه آنان را به اصطلاح برای مواجه با مرگ آماده می‌کنند.

به گزارش گرداب، این فرقه انحرافی که مسئولیت آن را شخصی با عنوان دکتر "الف" به عهده دارد، مدتی است با راه اندازی گروهی تحت عنوان "انجمن وسواس" ضمن اخذ مبالغ قابل توجهی از مخاطبان خود به بهانه رهانیدن این افراد از وسواس و مشکلات روحی دست به اقداماتی می زند که پایه و اساس دینی و اسلامی ندارد.

از جمله کارهایی که سر کلاس‌های این فرد انجام می‌شود اعتراف‌گیری از حاضران است. مسئولان این فرقه بدون توجه به نصوص روایات دینی و احادیث ائمه معصومین (ع) که متواتراً اقرار به گناهان را به جز در محضر خدا نهی کرده‌اند، مخاطبان خود را وادار می‌کنند برای رها شدن از مشکلات روحی، گناهانی که تاکنون مرتکب شده‌اند را برای این به اصطلاح آقای استاد بازگو کنند.

نکته تامل برانگیز اینکه این فرد در اعتراف‌گیری به همین اندازه نیز بسنده نکرده و پس از ضبط کردن اعترافات مریدان نگون‌بخت خود، این اعترافات را در کلاس‌های آموزشی پخش می‌کند.
این فیلم ها به راحتی در میان شاگردان این استاد! رد‌وبدل و حتی در میان افراد خارج از کلاس نیز توزیع می‌شود. برخی افراد سودجو با سوءاستفاده از اعترافات مطرح شده در این فیلم‌ها سراغ اعتراف‌کنندگان رفته و با تهدید افشای رازهای آنها از این افراد اخاذی می‌کنند.

بر اساس این گزارش، تاکنون بر اثر این اعترافات و سوء استفاده برخی افراد شیاد از تهیه و توزیع فیلم این گونه جلسات مسائل مختلف اخلاقی و از هم پاشیدگی خانواده‌ها رخ داده است.
همچنین این فرد که هزینه حضور در کلاس‌هایش کم نیست، برای جلسه اول رقمی برابر 75 هزار تومان و در جلسات بعدی برای هر دو ساعت 45 هزار تومان از شاگردان خود پول می‌گیرد.

دکتر "الف" همچنین برای رنگ و لعاب اسلامی دادن به کارهای خود روزی هم شاگردانش را به غسالخانه بهشت زهرا برده و این افراد را در برابر صحنه‌های شستشوی اموات قرار می‌دهد که واکنش طبیعی هر کس برافروختگی، ترس و دگرگونی همراه با ندامت از برخی رفتارهاست.

او ادعا می‌کند با اعتراف‌گیری و سپس تنبه به روش دیدار از غسالخانه می‌تواند درد وسواس مردم را درمان کند. حال آنکه اطلاع برخی افراد بر سر این کلاسها از جنس گناهان دیگران گاه باعث ایجاد پیوندها و دوستی‌های غیرسالم بین دختر و پسران جوان می‌شود.
دانلود فیلم

منبع: مشرق