دستگیری سارق اینترنتی در تلگرام

دستگیری سارق اینترنتی در تلگرام
تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ۱۳۹۵

سارق اینترنتی در شبکه اجتماعی تلگرام دستگیر شد.

به گزارش گرداب، سرهنگ سید محسن جعفری از شناسایی و دستگیری کلاهبرداری که با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی یکی از شهروندان قصد کلاهبرداری300 میلیون ریالی از وی را داشت ، خبر داد .

وی گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به مراجع انتظامی مبنی بر این که فردی ناشناس با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی وی در شبکه اجتماعی تلگرام موجب سلب آسایش وی شده است ، موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتای این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل افزود: با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه ، متهم که با تهدید شاکی 300 میلیون ریال از وی مطالبه کرده بود توسط ماموران پلیس فتا شناسایی و ضمن با هماهنگی مرجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد .

سرهنگ جعفری ادامه داد : متهم که از بستگان نزدیک شاکی بود در اظهارات خود عنوان داشت ؛ به دلیل اختلافات شخصی و مالی با شاکی اقدام به تهدید وی در شبکه اجتماعی تلگرام کرده بود .

فرمانده انتظامی بابل در خاتمه با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد ، از شهروندان خواستاز نگهداری اطلاعات و تصاویر خصوصی در گوشی تلفن همراه و بارگذاری آن در شبکه های اجتماعی خودداری کنند و در صورت مواجهه با موارد مشابه مراتب را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی 110 و یا پلیس فتا اطلاع دهند.

منبع: پلیس