Gerdab.IR | گرداب

ايميلتان را باز كنيد و بهائي شويد!

تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۸۹

فرقه ضاله بهائیت از اباحی‌گری، ترویج موسیقی، ترویج بی‌بندوباری و اختلاط میان زن و مرد برای جذب افراد استفاده می‌کند.

امروزه با گسترش فناوری‌هاي الکترونیکی، این گروه با کنکاش در میان انبوه آدرس‌های اینترنتی، تبلیغاتی را به آدرس بسیاری از جوانان می‌فرستند و آنها را به گرایش به این فرقه دعوت می‌کنند.

به گزارش گرداب، بحث تبلیغ برای بهائیان خیلی جدی است و از ابزارها و روش‌های مختلفی همچون نشر کتاب و مجلات استفاده می‌کنند. آنان ادعا دارند کتاب‌هایشان را به ۸۰۰ زبان و لهجه ترجمه و منتشر کرده‌اند و از هیچ هزینه‌ای برای تبلیغ فرقه خود در میان نوجوانان و جوانان دست بر نخواهند داشت!

اما امروزه با گسترش فناوری‌هاي الکترونیکی، این گروه با کنکاش در میان انبوه آدرس‌های اینترنتی، تبلیغاتی را به آدرس بسیاری از جوانان می‌فرستند و آنها را به گرایش به این فرقه دعوت می‌کنند.
 
همچنین وقتی انبوه نامه‌های الکترونیکی این فرقه توسط کاربران اینترنتی باز می‌شود، جدیدترین اخبار و اتفاقاتي که برای رؤسای این گروه ضاله به وجود آمده، در آن قابل مشاهده است.

تلویزیون، رادیو، ماهواره، اینترنت و حتی اهدای کمک‌های مالی از ابزارهایی است که اعضای این گروه برای تبلیغ فرقه خود از آنها استفاده می‌کنند.

فرقه ضاله بهائیت از دو روش مستقیم و غیر مستقیم برای تبلیغ خود استفاده می‌کند، روش‌های تبشیری و تخریبی از روش‌های مستقیم تبلیغ بهائیت است، چاپ کتاب و جزوه، طرح شعارهای جذاب، انتشار زندگی رهبران و تاریخچه بهاییت نیز از روش های تبشیری بهائیان است.

در روش تخریبی با ایجاد پرسش و طرح شبهات ذهن مسلمانان و به ویژه شیعیان را مشغول می‌کنند؛ همچنین تمسخر و توهین به شخصیت‌های بزرگ اسلامی و دینی از روش‌های تخریبی آنان مي‌باشد.

اما به دلیل آنکه طبق دستور بیت العدل - مركز حكومتي و به اصطلاح معنوي بهائيان - لازم است بهائیان براي پيشبرد اهدافشان، مطیع امر حکومت باشند و کاری بر خلاف قوانین کشوری که در آن زندگی می‌کنند انجام ندهند (اگر چه به این امر پایبند نیستند) از تبلیغ غیر مستقیم استفاده می‌کنند.

در روش تبلیغ غیر مستقیم، از تبلیغ عملی استفاده می‌نمايند؛ خوش خلقی، کمک به هم‌نوعان، سر زدن به بیماران، هدیه فرستادن، ارزان فروشی، دید و بازدید از همسایگان و کمک به اقشار آسیب‌پذیر كه همگي به نحوي متظاهرانه به انجام مي‌رسد، برخی از شیوه‌های بهائیان در تبلیغ عملی است.

بهائیت در تبلیغ خود، همه گروه‌های سنی و به ویژه جوانان و نوجوانان را مورد هدف قرار می‌دهد، افراد کم درآمد و آسیب‌پذیر نیز از گروه‌های مورد توجه بهائیت است؛ از این رو بهائیت کشور‌های فقیر آفریقایی و آمریکای لاتین را نیز مورد هدف قرار داده است.

فقر فرهنگی و نا‌آشنایی با دین مبین اسلام از عوامل جذب گروه‌های هدف به فرقه ضاله بهائیت است، همچنین اين فرقه ضاله از اباحی‌گری، ترویج موسیقی، ترویج بی‌بندوباری و اختلاط میان زن و مرد برای جذب افراد استفاده می کند.

گفتنی است این فرقه، برای جذب افراد فرهیخته یا کسانی که تمایل به بی‌بندوباری ندارند، از شعارهای جذاب ـ دوازده شعار ـ استفاده می کند.
 
منبع: جهان