مبارزه مردمی با کرونا به کمک سایت "همیارانه"

مبارزه مردمی با کرونا به کمک سایت
تاریخ انتشار : ۱۰ فروردين ۱۳۹۹

سایت همیارانه با شعار «مردم برای مردم»، از فروردین ۱۳۹۹ شروع به فعالیت کرده‌ است.

به گزارش گرداب، سایت همیارانه با شعار #مردم_برای_مردم، از فروردین 1399 شروع به فعالیت کرده‌است.

این سامانه مردمی با هدف جذب نیروهای داوطلب مردمی، جذب حمایتهای مالی، اطلاع رسانی و آموزش مواردِ بهداشتی و از همه مهم تر موضوع اتصال زنجیره تامین، تولید کننده و توزیع کننده آغاز به فعالیت کرده است.

فعالیت این سامانه با شیوع بیماری کرونا همزمان شده و در ابتدا با فراهم کردن نیازهای بهداشتی و خوراکی کار خود را آغاز کرده است.

سایت همیارانه تحت نظارت ستاد مردمی مبارزه با کرونا علاوه بر این با همکاری در تولید ماسک، تهیه و تولید مواد ضدعفونی کننده و همینطور پرستاری از پرستاران، پرداختن به امور رسانه ای و آگاهی بخشی و تامین مالی بواسطه حمایت های مردمی در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان می باشد.

هم اکنون سایت همیارانه به نشانی www.hamyarane.ir و با استفاده از بستر شبکه های اجتماعی، همکاری مردم و گروه های جهادی، سازمان های دولتی و غیردولتی سعی در کنترل و شکست این بیماری دارد.

فعالیت های این گروه به عنوان "ستاد مردمی مبارزه با کرونا” تحت نظارت و مجوز قرارگاه جهادی امام رضا علیه السلام، گروه جهادی نرجس خاتون، وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی بهشتی تهران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران صورت می‌گیرد.

بدیهیست که به دلیل قرار گرفتن در زیرمجموعه قرارگاه امام رضا علیه‌ السلام و دیگر ارگانهای ذکر شده به صورت مداوم و مستمر گزارش عملکرد و همچنین گزارش های مالی به همراه فاکتورهای رسمی و معتبر به مردم گرامی ارائه می‌شود، به شکلی که موارد فوق مورد تایید اداره امور مالیات نیز است.

این سامانه با ایجاد بستری ارتباطی برپایه‌ی اولویت های جامعه و مردم، امکان ارتباطی سازنده و کارا را برای مردم فراهم می کند تا باهم به حل مسائل و مشکلات جامعه پرداخته و در نهایت به آرامش، رفاه و ثروت آفرینی برای جامعه و عموم مردم دست یابد.

به منظور شرکت در فعالیت های داوطلبانه می توانید به صفحه اصلی سایت همیارانه و به منظور پرداخت کمک های نقدی به صفحه "حمایت های مالی” مراجعه کنید.

امید است با توفیق الهی و حمایت های خیرین این گروه مردمی هرچه بیشتر به همیاری مردم بپردازد.