Gerdab.IR | گرداب

قابلیت جدید پیام رسان آیگپ برای کتاب خوان‌ها

تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۹

سرویس کتابلت در آیگپ با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی در بین کاربران راه‌اندازی شد.

قابلیت جدید پیام رسان آیگپ برای کتاب خوان‌ها
به گزارش گرداب، در حال حاضر با پیشرفت فناوری، مردم وقت کمتری برای مطالعه کتاب‌ها، به ویژه کتاب‌های حجیم دارند. همچنین قیمت کتاب‌های کاغذی نیز افزایش یافته و علاوه بر این حجم کتاب‌ها و منابع منتشر شده بسیار زیاد است. در همین راستا سرویس کتابلت با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی راه اندازی شد. عدم محدودیت زمانی و مکانی در خواندن کتاب از جمله مواردی است که در سایه تکنولوژی اتفاق افتاده است و باید از این فرصت به بهترین نحو ممکن استفاده شود.


کاربران برای استفاده از این سرویس کافیست پس از نصب و ورود به آیگپ به بخش آیلند مراجعه و از آنجا وارد سرویس "کتابلت" شوند. در همین راستا از ۲۰ اسفند لغایت ۲۰ فروردین بهره برداری از تمام کتاب‌ها رایگان است.

این در حالی است که پس از این مقطع زمانی تعداد زیادی از کتاب‌های موجود در کتابلت رایگان بوده و شما می‌توانید فایل آن‌ها را در اختیار داشته باشید و الباقی کتاب‌ها از تخفیف حداکثری برخوردار خواهند بود.
در سرویس مذکور کتاب‌های بارگزاری شده بر اساس نظر ناشر و مولف قیمت گذاری می‌شوند. البته بدیهی است که به دلیل حذف چاپ کاغذی قیمت‌ها شکسته شده و با قیمتی پایین‌تر از پشت جلد عرضه می‌شود.

قابلیت جدید پیام رسان آیگپ برای کتاب خوان‌ها
چطور از کتابلت استفاده کنیم؟
کاربران آیگپ با استفاده از کد "IGAP" وارد سرویس کتابلت خواهند شد و کتاب‌های درخواستی در قسمت کتابخانه من قرار می‌گیرند و پس از دریافت کتاب، فایل خود به خود دانلود شده و در این قسمت ذخیره می‌شود.

کتابلت این ویژگی را فراهم آورده است که در زمان مطالعه اگر شما از مطالعه دست کشیدید، برای مراجعه مجدد به همان صفحه رفته و ادامه مطالعه را تسهیل می‌نماید. همچنین کتاب‌های ارائه شده به صورت دیجیتالی، صوتی و حتی چاپی قابل عرضه می‌باشد.