Gerdab.IR | گرداب

تحقق هم افزایی بیشتر در بیست و دومین نمایشگاه تلکام ۲۰۲۱

تحقق هم افزایی بیشتر در بیست و دومین نمایشگاه تلکام ۲۰۲۱
تاریخ انتشار : ۰۴ دی ۱۴۰۰

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات با اشاره به حضور بیش از ۹۰ شرکت برتر در حوزه ICT در تلکام ۲۰۲۱ گفت: به این ترتیب شاهد هم افزایی بیشتر در حوزه ارتباطات هستیم.

به گزارش گرداب - محمدرضا بیدخام با بیان اینکه نمایشگاه ها تبلور هم افزایی شرکت ها و بنگاه های اقتصادی بوده و ابزارهای مهم تجارت و کسب و کار هستند، اظهار داشت : امسال هم با حضور شرکت ها و اپراتورهای برتر حوزه ICT در بیست و دومین نمایشگاه تلکام شاهد هم افزایی بیشتر در حوزه ارتباطات هستیم.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل مهندس بیدخام با اشاره به حضور حدود بیش از ۹۰ شرکت برتر در حوزه ICT و شرکت های دانش بنیان، در این رویداد بین المللی افزود : محصولات مختلف در حوزه های ثابت ، همراه و دیتا و بهره برداری از اپلیکیشن های ارتباطی مانند «مخابرات من» و محصولات مختلفی در حوزه های خانگی ، تجاری و سازمانی و همچنین نمایش اتصال فیبر نوری دراماکن و ایجاد فضای جذاب و سرگرم کننده برای گروه های سنی مختلف، در معرض دید عموم بازدیدکنندگان قرار می گیرد .

بید خام از ایجاد بخش های تخصصی و سرگرم کننده در غرفه شرکت مخابرات ایران خبر داد و اظهار داشت: به منظور فراهم کردن فضای جذاب و سرگرم کننده برای بازدید کنندگان از غرفه شرکت مخابرات ایران علاوه بر بخش های تخصصی، بخش بازی های مهیج و سرگرم کننده همراه با جوایز فراوان برای گروه های سنی مختلف اجرا می شود .

وی افزود : بیست و دومین نمایشگاه تخصصی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه حل های نوآورانه، بزرگترین رویداد ارتباطاتی کشور با حضور متخصصان حوزه ICT از ۲ تا ۵ دی ماه ۱۴۰۰ ، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.