Gerdab.IR | گرداب

چین پیکار تبلیغاتی سالانه امنیت سایبری راه اندازی می‌کند

چین پیکار تبلیغاتی سالانه امنیت سایبری راه اندازی می‌کند
تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۴۰۱

هفته امنیت سایبری ۲۰۲۲ چین که یک رویداد تبلیغاتی سراسری برای افزایش آگاهی عمومی در مورد امنیت سایبری است، از روز دوشنبه آغاز شد.

به گزارش گرداب به نقل از سی جی تی ان، رویداد‌های مهم این رویداد، از جمله مراسم افتتاحیه و اجلاس سران در مورد امنیت سایبری، در شهر هفی در استان آنهویی در شرق چین برگزار شد. شعار اصلی این پیکار تبلیغاتی «امنیت سایبری برای مردم و توسط مردم» است که تا ۱۱ سپتامبر ادامه خواهد داشت.

این رویداد به طور مشترک توسط ۱۰ بخش، از جمله اداره فضای مجازی چین، وزارت آموزش و پرورش و وزارت امنیت عمومی برگزار شده است.

این کمپین بر ارتقای امنیت داده‌های خودرو، هوش مصنوعی، حفاظت از اطلاعات شخصی، استاندارد‌های امنیت سایبری و توسعه تجهیزات صنعتی متمرکز خواهد بود.

رویداد‌های مرتبط دیگری نیز در جوامع مختلف، دانشگاه‌ها، روستا‌ها و شرکت‌ها برای کمک به افزایش آگاهی مردم در مورد امنیت سایبری سازماندهی خواهد شد.

به عنوان بخشی از این پیکار، نمایشگاه امنیت سایبری چین نیز از بعدازظهر یکشنبه آغاز شد. حدود ۶۰ شرکت امنیت سایبری و اینترنتی در این نمایشگاه شرکت کردند که دستاورد‌های نوآورانه چین در زمینه ارتقای امنیت را به نمایش گذاشتند.