Gerdab.IR | گرداب

۴۰ درصد خدمات وزارت ورزش الکترونیکی می‌شود

۴۰ درصد خدمات وزارت ورزش الکترونیکی می‌شود
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۴۰۱

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به پیوستن ۲ خدمت این وزارتخانه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند گفت: دست کم ۴۰ درصد خدمات وزارت ورزش و جوانان تا پایان امسال در این سامانه ارایه خواهد شد.

به گزارش گرداب، سیدحمید سجادی روز دوشنبه در حاشیه افتتاح ۲ طرح ورزشی در شهرستان‌های گرمسار و آرادان استان سمنان در جمع خبرنگاران افزود: پنجره ملی خدمات دولت هوشمند معرف هوشمندسازی دولت و مورد تاکید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رییس جمهور است.

وی ادامه داد: این طرح یکی مهمترین تکالیف قانونی تمامی دستگاه‌ها بوده و وزارت ورزش و جوانان نیز پیش از مهلت تعیین شده برای دستگاه‌ها (۳۱ شهریور) به سامانه مربوطه پیوسته است.

وی خاطر نشان کرد: تاکنون ۲ خدمت وزارت ورزش و جوانان (استعلام سوابق ورزشی افراد و اعتبارنامه تشکیلات مردم نهاد) به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شده است.

وی با بیان اینکه ۴۰ درصد خدمات وزارت ورزش و جوانان تا پایان سال جاری و یا دهه فجر امسال به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل می‌شود، اظهار امیدواری کرد که ۱۷ خدمت وزارت ورزش و جوانان از طریق این سامانه به مردم ارایه شود.

جواد موحد معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات اواخر شهریور امسال و پیش از پایان مهلت تعیین شده برای اتصال ۳۰ درصد دستگاه‌ها به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند گفته بود که وزارت ورزش و جوانان ۳۶ درصد خدمات خود را در این پنجره واحد ارایه می‌کند.

«پنجره ملی خدمات دولت هوشمند» پس از ۲۰ سال انتظار در دولت سیزدهم اجرایی شد.

سجادی: ۴۰ درصد خدمات وزارت ورزش تا پایان امسال در پنجره دولت هوشمند ارایه می‌شود

وزیر ورزش و جوانان روز دوشنبه در سفر یک روزه به منظور افتتاح سالن ورزشی شهدای مدافع حرم گرمسار و زمین چمن مصنوعی کهن‌آباد آرادان و بازدید از چند طرح ورزشی با استقبال سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان، نماینده مرردم گرمسار و ارادان، فرماندار و دیگر مسوولان در شهرستان‌های گرمسار و آرادان حضور یافت.

سجادی در بدو ورود به استان سمنان با حضور در گلزار شهدای ایوانکی با نثار گل و قرائت فاتحه به شهدای این خطه اداری احترام کرد.

بازدید از مجموعه ورزشی شهید اشتری شهر ایوانکی، ورزشگاه نیمه‌تمام پنج هزار نفری، طرح پیشنهادی مجموعه موتورسواری شهید محمدرضا جعفری و زمین تنیس خاکی گرمسار به مساحت ۲ هزار متر مربع و اعتبار افزون بر یک میلیارد تومان که با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و مطابق ماده ٢٧ قانون تنظیم بودجه (الحاق ٢) در دست اجراست از دیگر برنامه‌های سفر وزیر ورزش و جوانان به استان سمنان بود.

وزیر ورزش و جوانان همچنین با همراهی استاندار سمنان، نماینده گرمسار و آرادان در مجلس و فرماندار گرمسار به دیدار خانواده شهید مدافع امنیت محمدحسین سروری راد رفت.

سروری راد بسیجی ۲۰ ساله در ناآرامی‌های سی‌ام شهریور گرمسار به ضرب گلوله اغتشاشگران به فیض عظیم شهادت نایل شد.

در سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به غرب استان سمنان، بنیامین شکوه‌فر معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان نیز سجادی را همراهی می‌کند.

گرمسار غربی‌ترین شهرستان استان سمنان در ۱۱۴ کیلومتری مرکز این استان و دارای افزون بر ۷۹ هزار نفر جمعیت است.

شهرستان آرادان نیز با حدود ۱۵ هزار نفر جمعیت، در ۱۵ کیلومتری گرمسار استان سمنان واقع شده و از شمال به فیروزکوه، از غرب به گرمسار، از شرق به سرخه و از جنوب به اردستان (اصفهان) منتهی می‌شود.