Gerdab.IR | گرداب

اتصال سازمان مناطق آزاد به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

اتصال سازمان مناطق آزاد به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند
تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ۱۴۰۱

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: سازمان مناطق آزاد، تجاری و صنعتی یکی دیگر از سازمان‌هایی است که به پنجره ملّی خدمات دولت هوشمند پیوسته است.

به گزارش گرداب، «عیسی زارع‌پور» در پستی که در کانال «بله» خود منتشر کرد، نوشت: سازمان مناطق آزاد، تجاری و صنعتی یکی دیگر از سازمان‌هایی است که به پنجره ملّی خدمات دولت هوشمند پیوسته است. با توجه به شرایط خاص و حجم بالای خدمات این سازمان ارائه خدمات مورد نظر و در قالب پنجره ملی خدمات دولت هوشمند گام مهمی در تسریع خدمات یاد شده به متقاضیان محسوب می‌شود.

وی افزود: هموطنان عزیز از این پس می‌توانند با مراجعه به آدرس my.gov.ir خدماتی مانند صدور/تمدید/اصلاح/انتقال/ تعلیق جواز تأسیس واحد صنعتی، صدور/تمدید/اصلاح/انتقال/تعلیق پروانه بهره‌برداری واحد صنعتی، صدور/تمدید/اصلاح/انتقال/ تعلیق جواز تاسیس واحد صنعتی، استخراج رمزارز، درخواست صدور کارت صنعتگر، درخواست ثبت شرکت برای شهروندان ایرانی را ارائه می‌دهد.

زارع‌پور افزود: همچنین اتباع خارجی، صدور پروانه بهره‌برداری اقامتگاه بوم‌گردی و خانه مسافر، صدور مجوز برگزاری نمایشگاه فرهنگی و هنری، درخواست واردات قطعات و ماشین‌آلات خط تولید، درخواست ثبت وادارت کالای همراه مسافر را در قالب پنجره ملّی خدمات دولت هوشمند دریافت کنند.