Gerdab.IR | گرداب

هک شدن اکانت نتانیاهو توسط هکرهای عراقی (+ فیلم)

تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲

با شکست تلاش‌های قاهره برای برقراری آتش‌بس، رژیم صهیونیستی، امروز برای پنجمین روز متوالی همچنان مناطق مختلف نوار غزه را بمباران می‌کند و در مقابل پاسخ راکتی مقاومت برای چهارمین روز متوالی ادامه دارد. 

به گزارش گرداب، حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوارغزه از بامداد روز سه‌شنبه  (۹ می) تا به امروز (شنبه، ۱۳ می) برای پنجمین روز متوالی ادامه دارد. 

بامداد سه‌شنبه، (۹ می) بود که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که عملیات نظامی جدیدی با نام «الدرع و السهم» (سپر و پیکان)، را علیه نوار غزه آغاز کرده و حملات به مواضع جنبش مقاومت جهاد اسلامی برای سه روز ادامه خواهد داشت. 

در دومین روز تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه، اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین از آغاز عملیات«ثأر الاحرار» (انتقام آزادگان) خبر داد و پاسخ راکتی و موشکی مقاومت آغاز شد و تا هنگام تنظیم این خبر ادامه داد. 

بر اساس جدیدترین آمار از شمار قربانیان فلسطینی در دور جدید تجاوز صهیونیست‌ها به نوار غزه، ۳۳ نفر شهید و ۱۴۷ نفر مجروح شده‌اند. 

حال هکرهای عراقی مدعی هستند در پاسخ به تجاوزهای وحشیانه صهیونیست‌ها، اقدام به هک کردن حساب نتانیاهو کرده‌اند. هکرها با نفوذ به اکانت فیسبوک او و افیخای درعی پست‌هایی را که درباره شهادت شهید الحسنی گذاشته شده بود، حذف کرد.