Gerdab.IR | گرداب

وزارت ارتباطات: اینترنت برای هیچ آزمونی حتی یک دقیقه هم قطع نخواهد شد

وزارت ارتباطات: اینترنت برای هیچ آزمونی حتی یک دقیقه هم قطع نخواهد شد
تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲

مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات در واکنش به خبرهایی مبنی بر رایزنی آموزش و پرورش برای قطع‌ اینترنت در زمان کنکور اعلام کرد در زمان برگزاری امتحانات هیچگونه قطعی اینترنت نخواهیم داشت.

به گزارش گرداب، محمد احسان خرامید رئیس مرکز اطلاع رسانی  و روابط عمومی وزارت ارتباطات در واکنش به خبرهایی مبنی بر رایزنی آموزش و پرورش برای قطع‌شدن اینترنت در زمان کنکور اعلام کرد در زمان برگزاری امتحانات هیچگونه قطعی اینترنت نخواهیم داشت.

 خرامید در صفحه ویراستی خود نوشت: همانگونه که در سال قبل هم اعلام شد وزارت ارتباطات برای هیچ آزمونی حتی یک دقیقه هم اینترنت را قطع نخواهد کرد.

پیش از این باشگاه خبرنگاران جوان، گزارش داده بود که «محسن زارعی»، رئیس مرکز ارزش‌یابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش، در تشریح اعلام برنامه‌های این سازمان برای امتحانات نهایی گفته با وزارت ارتباطات درحال رایزنی هستند تا به مدت ۱۰ تا ۱۱ روز اینترنت بین‌الملل قطع شود.

گفته شده بود که در برگزاری امتحانات از ۵ تا ۳۰ دقیقه پس از امتحان، اینترنت قطع می‌شود. وزیر ارتباطات در واکنش به قطعی اینترنت در زمان برگزاری کنکور دی‌ماه سال ۱۴۰۱، وعده داد که این اتفاق دیگر رخ نخواهد داد.

رئیس قوه قضاییه نیز از قطع اینترنت هنگام برگزاری کنکور گلایه کرده بود و این را امر غیرمنطقی برای جلوگیری از تقلب در کنکور دانست.

منبع: ایرنا