Gerdab.IR | گرداب

اسنپ هک شدنش را تایید کرد!

اسنپ هک شدنش را تایید کرد!
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۴۰۲

پس از اعلام یک گروه هکری مبنی بر هک اطلاعات مشتریان اسنپ‌فود، این‌پلترفرم در بیانیه‌ای برخی اقدامات صورت گرفته را تشریح کرد.

به گزارش گرداب، پس از اعلام یک گروه هکری مبنی بر هک اطلاعات مشتریان اسنپ‌فود، این پلترفرم در بیانیه‌ای برخی اقدامات صورت گرفته را تشریح کرد.

در این بیانیه آمده:

«پیرو هک و اقدام به فروش مستقیم بخشی از اطلاعات کاربران اسنپ‌فود به اطلاع می‌رسانیم که شرکت اسنپ‌فود در قدم اول در همکاری با پلیس فتا در حال شناسایی و رفع منبع آلودگی ناشی از اقدام این گروه هکری است.

شرکت اسنپ‌فود مسئولیت این اتفاق را می‌پذیرد و حتما بررسی دقیقی در مورد دلایل وقوع آن انجام خواهد داد.

گفتنی است این گروه هکری پیش از مذاکره با اسنپ‌فود اقدام به فروش اطلاعات کرده است و شرکت اسنپ‌فود حداکثر تلاش خود را برای جلوگیری از انتشار داده‌های کاربران، از طریق مذاکره با این گروه هکری، خواهد کرد.

لازم به ذکر است که کلیه‌ی اطلاعات پرداخت بانکی کاربران، اعم از اطلاعات مربوط به کد امنیتی کارت (CCV)، رمز عبور و تاریخ انقضا، در امنیت کامل قرار دارد و این اطلاعات مطابق مقررات بانک مرکزی در هیچ یک از پلتفرم‌ها ذخیره نمی‌شود.

متعاقبا اطلاعات تکمیلی در این مورد را منتشر خواهیم کرد.»

گفتنی است، یک گروه هکری که پیشتر اطلاعات تپسی را هک کرده بود، در کانال تلگرامی خود ادعا کرده سرویس اسنپ فود نیز مورد حمله هکری آن‌ها قرار گرفته است، این گروه اعلام کرده که به دنبال فروش اطلاعات مشتریان است.