تکمیل پروژه هالیوود فارسی با ورود رابرت مرداک

تکمیل پروژه هالیوود فارسی با ورود رابرت مرداک
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۸۸

پس از کلید خوردن و موفقیت اولیه این پروژه در کشور، این‌ بار روپرت مرداک‌، صهیونیست استرالیایی که به امپراتور 76 ساله مشهور است برای ادامه اجرای این طرح در کشور جمهوری اسلامی دست به کار شده است.

گرداب- دوران استفاده انحصاری از سلاح‌های سخت برای برتری در جنگ ها، هنگامی به سر آمد که سلاح‌های نرم وارد کارزار شدند. این سلاح ها از آن رو به سلاح‌های نرم معروف شدند که برخلاف سلاح‌های رایج خرابی و کشتار از خود به جا نمی‌گذارند ـالبته موارد استثنایی نیز به صورت غیر مستقیم مانند تهییج و شورش مردمی وجود داردـ بلکه به صورت غیر مستقیم تاثیرات منفی خود را باقی می‌گذارند. به همین دلیل توجه مسئولین امر به این مسئله بسیار اندک- بخوانید صفر- است.

 متاسفانه حدود یکسال است موجی از انتشار فیلم های روز سینمای صهیونیستی هالیوود که غالبا دارای مهر +18 هستند را در گوشه و کنار خیابان ها و همچنین در برخی از وب سایت‌های اینترنتی مشاهده می‌کنیم.

این در حالی است که در ابتدای این تهاجم نرم، فیلم‌ها به صورت زبان اصلی به فروش می‌رسید، اما پس از مدت کوتاهی افراد و شرکت‌هایی برای جذب مشتریان خود، به ترجمه این فیلم ها اقدام و فایل‌های ترجمه شده فیلم‌ها را در بازار منتشر کردند. در حالی که از ترجمه شنیع‌ترین کلمات نیز خودداری نمی‌کنند.

این فیلم ها با کمترین هزینه ممکن در گوشه و کنار خیابان‌های شهر‌های مختلف کشور علی الخصوص تهران به فروش می‌رسد و متاسفانه دستگاه‌ها و ارگان های مسئول هیچ حرکتی در جهت جلوگیری از انتشار این گونه فیلم‌‌ها در بین جوانان نمی کنند این در حالی است که اکثریت این فیلم‌ها در جهت ترویج روابط نامشروع جنسی ساخته و در کشورهای جهان سوم منتشر می‌شوند.

پس از کلید خوردن و موفقیت اولیه این پروژه در کشور، این بار روپرت مرداک‌، صهیونیست استرالیایی که به امپراتور 76 ساله مشهور است برای ادامه اجرای این طرح در کشور جمهوری اسلامی دست به کار شده است. وی برای تکمیل این پروژه با راه اندازی یک شبکه تلوزیونی که مقر آن در هنگ کنگ است اقدام به پخش جدیدترین فیلم های سینمای صهیونیستی هالیوود به زبان فارسی می‌کند که اغلب این فیلم‌ها با هدف تروج روابط نامشروع جنسی، شیطان پرستی‌، خشونت و‌... ساخته شده‌اند که نتیجه و تاثیر این فیلم‌ها به خوبی بر روی جوانان آمریکایی قابل مشاهده است‌.

همچنین وی صاحب شبکه فاکس نیوز و استوديوهاي سينماي موسوم به فاكس قرن بيستم و همچنین پایگاه اینترنتی myspace است. در حال حاضر عمده‌ترین دارایی مرداک شرکت عظیم نیوز کورپریشن است که 9 رسانه آن در 6 زمینه مختلف اطلاع رسانی می‌کنند. این شرکت صاحب بیش از 130 روزنامه در سطح جهان است که محتوای خیلی از آنها با تمرکز بر 3 موضوع روابط نامشروع جنسی‌، حوادث و ورزش به سمت ادبیات عامه پسندی که معمولا منتقدان رسانه‌ای آن را ادبیات مبتذل می نامند‌، سوق داده شده است‌. برای نمونه می توان به روزنامه sun اشاره کرد که با تیراژی بیش از 5 میلیون نسخه‌، مصداق واقعی یک نشریه زرد پرطرفدار است.

به هر حال با وجود تاخیر مسئولین امر برای برخورد با این قضیه جا دارد هر چه سریعتر اقدامات لازم جهت ناکام گذاشتن ادامه این پروژه انجام گیرد.