Gerdab.IR | گرداب

خرید و فروش آسان عفت عمومی + عکس

تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۰

گرچه در حال حاضر سایت‌های مبلغ این محصول جنسی فعال نیست؛ اما فعالیت‌های جالبی در سایت‌های مربوط به لوازم جنسی زناشویی در فضای سایبر در جریان است.

گرداب- در اردیبهشت ماه سایتی به راحتی محصولی را برای فروش عرضه کرد که به دختران دلداری می داد و می گفت نگران برملا شدن راز خود نباشند؛ خبری که با عنوان خرید و فروش عفت عمومی آنلاین در این رابطه در خبرگزاری برنا کار شد خبر از فعالیت راحت این سایت و فیلتر نشدن آن داد.

گرچه در حال حاضر سایت‌های مبلغ محصول "ب... مصنوعی" فعال نیست؛ اما فعالیت‌های جالبی در سایت‌های مربوط به لوازم جنسی زناشویی در فضای سایبر در جریان است.

سایت‌های آزاد، مطمئن و ...
سایت "کاف" در صفحه اول خود تاکید کرده که محصولات ارائه شده در این سایت اورجینال بوده و با مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کنترل کیفی شده است. در این سایت شماره تماسی برای مشاوره نیز قرار داده شده است.

با مسئول مشاوره این آگهی تبلیغاتی تماسی می گیریم و در مورد محصول "ب....مصنوعی چینی" می پرسیم.

"بهنام" در مورد قیمت این محصول و چگونگی ارسال آن می گوید: «قیمتش یک کم سنگین است. 110 هزار تومان! چون در بازار کم است قیمتش بالاست، اینطور هم نیست که همینطور برایتان بیاورند، با سفارش برایتان از طریق پست و پیک می فرستیم. با همکارم در رسالت تماس می گیرم اگر نتوانست برایتان بیاورد، پیک کرج مان فعال است برایتان می آورد. حالا یک بار امتحان کنید در سفارشات بعدی تان در مورد قیمت با شما کنار می آیم!
 

او در مورد کیفیت این محصول هم می گوید: «دلیلی ندارد بر طبق سابقه خرید این محصول آن را خریداری کنید. پارسال یک مورد فروختم و در مورد کیفیت آن هم چیزی نمی دانم. معمولا به ما زنگ می زنند و مشخصات محصول را می دهند و ما تهیه می کنیم.»

در پایان گفت‌وگو هم آرزوی موفقیت می کند و می گوید: «ان شاءالله جواب بگیرید.» و بعد هم شروع کرد به تصریح طرز کار با این محصول: «غیر قانونی است اما می توانید به روشی که می گوییم پیدایش کنید!»

مسئول مشاوره سایت "ب" نیز در این باره می گوید: «این محصول فقط در حد یک خبر بود! اگر هم در بازار باشد معلوم نیست خوب باشد یا بد. در گوگل جستجو کنید بعضی سایت‌ها دارند؛ یعنی به صورت غیر قانونی می فروشند. از مرز خودشان وارد می کنند و خودشان می فروشند!»

نماینده رسمی کمپانی "ر" و دارای محصولات تاییدیه دار وزارت بهداشت
مسئول فروشگاه مجازی "الف" می گوید: «محصول ما چینی نیست، محصول کشور ژاپن است. در هر بسته 2 است یکی برای امتحان و یکی برای مصرف؛ قیمتش هم 85 هزار تومان و ادامه می‌دهد محصولی است که در بازار نیست و هر کسی که تیغ اش ببرد، می فروشد. من این لطف را کردم و این مساله را به شما گفتم. یک ساعته با پیک دستتان می رسد. اگر با پست برایتان ارسال کنیم ممکن است به دست شخص دیگری برسد و یا در پست گم شود. پیک ما معتمد هست و به شخص خودتان محصول را تحویل می دهد.»
 

او در مورد کیفیت محصول هم می گوید: «به چند نفر فروختم اما زنگ نزدند شکایتی در مورد استفاده اش داشته باشند و بعد هم مشغول بازارگرمی درباره محصول ژاپنی می‌کند.»

وزارت بهداشت مجوزی نداده!/ توپ در زمین همسایه
شاه مرادی، مدیر کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت اما می‌گوید: «در بخش وسائل جنسی مطلقا مخالف هستیم. حتی اگر مواردی هم باشند که وسیله پزشکی محسوب شوند با احتیاط زیاد و وسواس با آن برخورد می شود. در مورد این محصول خاص هم مجوز ندادیم و این قضیه را رد می کنیم.»

مدیر کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت ادامه می دهد: «ممکن است این محصول بدون مجوز وارد شده باشد یا ممکن است قانونی و به اسم محصول دیگری وارد شده باشد. این موارد را باید پیگیری کرد، برای پیگیری باید نمونه اش به وزارت بهداشت ارائه شده و از وزارت بازرگانی استعلام کرد.»

وی با تاکید بر این مطلب که این محصول از سوی وزارت بهداشت مجوز ندارد ادامه می دهد: «این محصول از وزارت بهداشت مجوز نگرفته و وسیله پزشکی نیست.»

حضور این محصول در بازار ایران، خوشایند فرهنگ ما نیست
خداکرمی، رئیس انجمن مامایی ایران و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی درباره این محصول می گوید: «اگر این وسیله وارد بازار شده و حقیقت داشته باشد، خیلی خوشایند فرهنگ ما نیست. اگر ما نوع نگاه به بانوان را بر اساس ارزش حقیقی قرار دهیم، بازار این سوء استفاده‌ها نیز جمع می‌شود.»

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر این مطلب که همه محدودیت ها نباید متوجه دختران جامعه باشد گفت: «اگر یک دوم تبلیغ حجاب برای دختران را صرف آموزش پسران کنیم تا حد و حدود خودشان را بشناسند و این حق را برای خود قائل نباشند که چون پسر هستند و اثری از روابطشان باقی نمی ماند، مجازند هر رفتاری قبل و بعد از ازدواج داشته و حریم خودشان را حفظ نکنند، بهتر است.»

رئیس انجمن مامایی ایران افزود: «حضور این محصول در بازار و تبلیغات آن، مسئله ای تبلیغاتی و کوچک شمردن شخصیت دختران است.»
 
منبع: برنا