چه کسی پاسخ گوست؟!
حوادثی اینچنینی با فواصل زمانی کوتاه باعث می شوند تعدی کنندگان به مال و ناموس امت اسلامی در حاشیه‌ای امن، مطمئن از نارسایی قانون به رفتار وقیحانه خویش ادامه دهند.
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۷
کد خبر: ۶۴۸۳
اختصاصی گرداب، در روزگاری که ضد ارزش‌ها جایگاه ارزش‌ها را غصب و خود در خانه حریف جا خوش کرده‌اند، قربانی شدن در دفاع از ارزش ها عجیب نیست. این نکته را به راحتی می‌توان با مرور تیتر اخبار یک ماه اخیر درباره اتفاقاتی که برای ناهیان از منکر رخ داده است، دریافت. چشم بستن بر گناه و بی تفاوت گذشتن از کنار آن را امروز حتی در حکومت اسلامی بیشتر می‌پسندند و امر به معروف و نهي از منکر که حضرت علی علیه‌السلام همه اعمال نیک و حتی جهاد را مانند قطره‌ای در برابر دریای آن خوانده‌اند، به دلی چون شیر نیاز دارد.

 حدود یک ماه پیش بود که "حجت‌الاسلام فرزاد فروزش"، امام جماعت دانشگاه علوم پزشكي تهران براي نجات يك دختر جوان از چنگال 2 نفر از اراذل و اوباش از جان‌گذشتگي كرد و در پي تلاش برای نجات اين دختر، یکی از چشمان خود را برای همیشه از دست داد.

بعد از این ماجرا، خبری مشابه در رابطه با "حجت‌الاسلام سیدمحمود مصطفوی منتظری"، روحانی عضو جامعه وعاظ تهران نیز منتشر شد که همچون حجت‌الاسلام فروزش یک چشم خود را به دلیل امر به معروف و نهی از منکر از دست داد.

ماجرا اما به این‌جا ختم نمی‌شود؛ شب گذشته هم یک طلبه جوان حین نهی از منکر در چهارراه سیدالشهدا منطقه تهرانپارس از ناحیه شاهرگ گردن، هدف حمله اراذل و اوباش قرار گرفت و به شدت مجروح شد.

ساعت 11:30 شب نیمه شعبان، راکبان یک خودروی پراید قصد آزار و اذیت چند خانم جوان در چهارراه سیدالشهدا واقع در بلوار پروین (تهرانپارس) را داشتند که با اعتراض چند نفر از جوانان، راکبان پراید و دو موتورسواری که پراید را همراهی می کردند، درگیری آغاز شد.

"علی خلیلی" که به همراه دو دانش‌آموز به رفتار ناشایست راکبان پراید اعتراض کرده و آنها را امر به معروف و نهی از منکر کرد، متأسفانه با حمله یکی از راکبان پراید، از ناحیه شاهرگ گردن مورد اصابت چاقو قرار گرفت. دو دانش‌آموز همراه این طلبه نیز به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و ضاربان نیز متواری شدند.

تأسف‌انگیزتر آن‌که، خودروهای عبوری در حالی که از روی خون این طلبه 20 ساله که بر روی زمین جاری شده بود می‌گذشتند، حاضر به رساندن وی به بیمارستان نشدند.

اگر چه اخبار خبرگزاری‌ها حاکی از آن است که علی خلیلی با نیم ساعت تاخیر و به وسیله آمبولانس اورژانس به بیمارستان منتقل می‌شود اما فیلم اختصاصی گرداب از این حادثه گویای حقایق دیگری است.

راننده خودروی گذری پرایدی بر خلاف دیگر شهروندان با وجدانی بیدار، مسئولیت انتقال علی به بیمارستان را می‌پذیرد که قطعا عمل اسلامی و انسانی او شایسته تقدیر و تشکر است.

به گفته يكي از همراهان طلبه ناهي از منكر، 14 بيمارستان شامل بيمارستان‌هاي رسول اكرم صلی‌الله علیه و آله و سلم، امام حسين علیه‌السلام، شهداي تجريش، امام سجادعلیه‌السلام ناجا، بقيه‌الله عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف، تهران كلينيك، سينا، ميلاد، الغدير، طالقاني، لاله، امام خمينيرحمة‌الله علیه، جماران و پارسيان از پذيرش اين طلبه جوان خودداري و علت اين كار را حال وخيم وي عنوان كردند.
 
در نهايت همراهان خليلي، او را به بيمارستان خصوصي عرفان بردند كه مسئولان اين بيمارستان نیز پذيرش وي را منوط به واريز مبلغ 6 ميليون تومان وجه نقد كرده و سرانجام با واريز 5 ميليون تومان او را پذيرش كردند. اخبار حاکی از آن است که به دلیل تأخیر در عمل جراحی، احتمال بروز ضایعه مغزی برای علی خلیلی وجود دارد و این در حالی است که طبق قانون، تمام بيمارستان‌هاي دولتي و خصوصي موظفند تحت هر شرايطي بدون درخواست وجه، بيماران اورژانسي را پذيرش كنند.

این طلبه جوان پس از عمل جراحی از ناحیه عروق گردن، هم اکنون در وضعیت کما بوده و در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان عرفان تهران تحت درمان است.

به گفته دوست علی، ضاربان که 6 نفر بودند از اهالی منطقه خاک سفید تهران هستند و ماموران پلیس اطلاعات و امنیت نیروی انتظامی تهران بزرگ در کمتر از 24 ساعت با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، تمامی اشرار حاضر در این حادثه را شناسایی و دستگیر کردند.

حجت الاسلام صدیقی، امام جمعه موقت تهران نیز با حضور در بیمارستان عرفان ضمن عیادت از علی خلیلی از عدم پذیرش این جوان در برخی از بیمارستان‌های دولتی به شدت انتقاد کرد.

نکته اصلی اینجاست که حوادثی اینچنینی با فواصل زمانی کوتاه می‌روند به زنجیره‌ای از اتفاقاتی بدل شوند که اندک ناهیان امربه معروف و نهی از منکر جامعه را در جدال میان انجام تکلیف یا دفاع از جان خویش قرار ‌دهند و تعدی کنندگان به مال و ناموس امت اسلامی در حاشیه‌ای امن، مطمئن از نارسایی قانون به رفتار وقیحانه خویش ادامه دهند.

این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که از سرانجام برخورد قاطعانه قوه قضائیه با ضاربان حجج اسلام فروزش و مصطفوی خبری در دست نیست. تعلل این قوه در احقاق حق قربانیان دفاع از واجبات دینی و عدم برخورد سریع با برهم زنندگان امنیت عمومی جامعه اسلامی و البته دیگر نهادهای پاسخ‌گو در این حادثه از وزارت بهداشت گرفته تا مجلس شورای اسلامی به اضافه شدن حلقه‌های زنجیر وقایع اینچنینی در جامعه منجر خواهد شد.
    
در این‌جا البته باید از افرادی که در این وانفسای روزگار، با عزمی راسخ و قلبی مطمئن برای اجرای فرمان الهی جان خویش را در طبق اخلاص نهاده‌اند، نهایت تقدیر و تشکر را داشت. چه اینکه بی‌شک رضایت خداوند مجاهدان فی سبیل‌الله را کفایت می‌کند.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۵۲
امیر(ابوعمار)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۷
بالاخره نوبت ما هم میرسه . که با شمشیر خون اراذل و اوباش و ضدانقلاب و ...... بریزیم توی جوب های پر از لجن این شهر . اندکی صبر ... سحر نزدیک است
آفتاب
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۷
چه باید گفت؟؟؟؟
خیلی صحنه ی تاسف باریه...
اما این نه اولیشه نه آخریش ....
خداوند مسبب اینگونه اتفاقات رو لعنت کنه...
صائب
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۷
فاين تذهبون
قوه قضاييه ما كه بايد مجري احكام الهي باشد، را چه شده است كه از يك سو با اهمال كاري و حسن ظن هاي بي جا موجبات تبرئه عوامل فساد و فحشايي چون سعيد ملك پور ها مي شوند و از سوي ديگر با تعلل در رسيدگي و برخورد با جانيان و حرامياني كه تيغ بدست رندانه و مستانه جان و مال و نواميس مردم را مورد تعرض قرار مي دهند سبب گسترش نا امني و فساد و فحشا مي شوند!!؟؟ آيا وقت آن نرسيده است كه قضات و دست اندر كاران دستگاه قضا به فكر حركت انقلابي باشند و الا برابر حديث معصوم عليه السلام بخاطر سكوت در برابر ظلم وفسق با همان جرم مورد محاكمه در دادگاهي قرار خواهند گرفت كه شاهد آ» خود حاكم است و گريزي از عذل و عقوبتش نيست.
از سوي ديگر هم باعث بسيار تأسف است در حكومت اسلامي بيمارستان هايي كه مزين به نام معصومين هستند از پذيرش يك انسان نيازمند ياري سرباز زده اند. آقايان اطباء سوگند پزشكيشان را فراموش نمي ده اند؟؟؟!!!! وا اسفا از اين همه بي غيرتي و نامردي و ناسپاسي
mahmood
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۷
بنام خدا اگر قوه قضاییه بیشتر از این تعلل کند روزی همین ارازل اوباش برای آنها عرض اندام خواهد نمو چطور برای قاضی ترور شده خود در تهران سنگ تمام ذاشتند و قاتلان را اعئام کردند اما متاسفانه باید شاهداینگونه صحنه ها باشیم روحانیت بداند اگر تعلل کند دامنگیر آنها خواهد شد قوه قضاییه پیش شهدا و خدا سرافکنده خواهد شد اگر تعلل صورت گرد ناچار اقدامات تلافی جویانه میشود و نتیجه آن خوب نیست قانون باید کامل اجرا شود
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
چرا باید تو یه کشور اسلامی این شرایط به وجود بیادش؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا قوه قضایه چند تا از این کثافتای بی همه چیزرو تو ملا عام به بدترین شکل نمیکشن تا دیگه بقیه ارازل و اوباش به خودشون اجازه دست درازی به ناموس مردم رو نکنن.جوونای ما انقلاب نکردن که الان جون خودشون و ناموسشون تو خطر باشه .چرا نیروی انتظامی کشور به جای عملیات رافل که میخان دیشهای ماهواره رو جمع کنن .عزم جدی برا برخورد به شکل جدی با این ارازل و اوباش نمیکنن؟تا کی واقعا چرا اقای املی اینقدر کوتاهی میکنه به عنوان ریس قوه قضاییه و اقایان رادان و احمدی مقدم مسنولین نیروی انتظامی کشور؟چرا به خاطر به اصطلاح مستندات و تکمیل پرونده باید بزارن که این اشرار پروتر بشن .خدایا ظهور اقامون امام زمان رو زودتر برسون .خدایا خودت ما رو از شر این ارازل و اوباش حفظ کن.خدایا ...........................
پاسخ ها
محمد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
بسیار عالی بود، اما آیا مسوولان هم این نظر شما را خواهند دید؟ آیا به ان عمل خواهند کرد؟ امیدوارم!
sadeq008
|
UNITED STATES
|
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
اینم از خقوق بشر تو ایران شخص به 14 تا بیمارستان رجوع می کنه ولی قبولش نمی کنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدایا گمراهان را به راه راست هدایت کن!
سیامک
|
UNITED KINGDOM
|
۰۴:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
خوب وقتی پلیس و نیروهای انتظامی هستند به چه دلیل باید این دخالت کنه.به نظر من اگر کشته میشد خونش پای خودش بود.اگر هر کسی در کار دیگری دخالت کنه حالا چه خلافکار چه غیره جامعه دچار هرج و مرج میشه
پاسخ ها
تلنگرخانه
| NETHERLANDS |
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
و حتما اگر شما جای مسئولین بودید پا رو از گلیم دراز تر می نمودید و به ضاربان مدال افتخار تقدیم می کردید؟؟!!!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۹
lمتاسفم برا طرز فکراشتباهت اقا سیامک.نمیدونم تو کدوم طرفی هستی ولی اگه یکی به خواهر خودت هم تجاوز میکردش باز اینجوری میگفتی که نباید کسی به کمک خواهرت میرفتش و در دفاع از اون این بلایی که سر این جوان از خودگذشته اومدش میمومدش؟باز میگفتی باید میذاشته تا نیروی انتظامی دخالت کنه؟؟؟؟؟؟واقعا که متاسفم براتون.
احسان
| GERMANY |
۰۳:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۱
خوب من هم الآن میام یک گلوله حرامت می کنم. مگر قوه قضاییه وجود نداره؟ آنها خودشان به این مسائل رسیدگی می کنند. اگر من آمدم تو را کشتم, خونت پای خودت است. عقل هم خوب چیزی است. البته در فرهنگ غرب کم عقلی خودش یک عزت و احترامی برای افراد می آورد.
اکرم
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۱
اول سلام
با این نظر شما پس خون امام حسین و 72 تن از یارانشون هم پای خودشونه جامعه ما رو روز به روز داره در افکاری هم چون افکار شما غرق میشه هر روز هم میگیم تهاجم فرهنگی و جنگ نرم وقتی افکار خود جامعه البته قشر خاصی اینگونه بیماره دیگه چه انتظاری میره که خارجی ه و بیگانه ها ما رو به حال خودمون بگذارن با این نوع تفکر ما دیگه نیازی به دشمن نداریم دوما اون بنده خدا یه طلبه است و وظیفش اگاه کردن جامعه است پس کارش کاملا درسته و خونش در راه حقه و خدا میدونه و خودش
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۱
امام علی سطحی نگری در دین را آفت بزرگی خطاب کرد و فکر کنم شما هم گرفتارش شدید .
کل زندگیت مسلمون بودی هنوز نفهمیدی امر به معروف و نهی از منکر بر همه واجب است!!!
ناشناس
| FINLAND |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۱
نهی از منکر زبانی وظیفه شرعی و انسانی هر انسان متمدن و عاقل هست و اجرای نهی از منکر زبانی+عملی به عهده مسئولین.گناهکار باید بداند کار او از نظر تمام مردم اشتباه است نه فقط کسانی که مامورندو معذور.در سایه اجرای همگانی این فریضه مهم هست که تمام واجبات انجام می شود.همگانی بودن است که تاثیرپذیری ایجاد می کند
بسیجی گمنام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
واقعا تاسف برانگیزه...
این اقدامات نتیجه خوش باوری مسئولان اجرایی، انتظامی و قضایی کشورمون که فکر میکنن اگه بیان پشت میکروفون و بگن که از امشب دیگه اشرار و اراذل و اوباش خواب راحت ندارن و هر کس که سلاح سرد حمل کنه در حکم سلاح گرم و ... این جور حرفا دیگه همه افراد لات و چاقو کش توبه میکنن و میگن ببخشید که ما با خودمون سلاح سرد داشتیم، تورو خدا مارو اعدام نکنید.
به جز اظهار تاسف از وضعیت ناامنی های به وجود اومده در این مدت که به صورت یک زنجیره به هم مربوط میشن و دعا کردن در حق این عزیزانی که در این حوادث ناگوار آسیب دیدن کار دیگه ای از دستم برنمیاد.
پاسخ ها
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
جالبه..
پس امر به معروف که یکی از اساس دین ما هستش کشکه!!

اگه همین همه ما امر به معروف و نهی از منکر رو درست انجام بدیم,دیگه نیازی به گشت امنیت اخلاقی و .. هم نیست!

ترک امر به معروف و نهی از منکر تبعات بسیار ناگواری برای جامعه داره
جیسون بوورن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
تا زمانی که قوه قضائیه با ارازل و اوباش به نرمی و ملاطفت برخورد میکند از این حوادث در کشور ما هر روز بیشتر از دیروز اتفاق افتاده و خواهد افتاد . اما وقتی چندتا از این حرومزاده های نطفه ابن ملجم را در ملاءعام حلق آویز کردند ؛ دیگر کسی جرات نمیکند به ناموس مردم حتی نگاه چپ بکند. وقتی این حوادث رو میخونم به خدا قسم خونم بجوش میاد . توی یه مملکت اسلامی به ناموس مسلمین تجاوز و حمله بشه .
اگر مهدی (عج) بیاد اولین کسانی که باید زیر تیغ شمشیرش بروند همین حاکمان شرعی هستند که چشمانشان را بروی این وقایع می بندند. ای خدا کجاست بقیه الله.............................
مدیر پایگاه
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
خاک توی سر این بیمارستانها
همه را عوض کنید تا آدم شن
صائب
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
سیامک عزیز
در جامعه اسلامی همه ما مسئولیم اون مثل معروف سرنشینان کشتی رو فراموش کردی، اگه یک مأمور نیروی انتظامی یا یک قاضی دنبال دنیا افتاد و از انجام وظیفه قانونی اش کوتاهی کرد دلیل نمی شود که دیگران هم بر انجام آن فعل حرام کور و کر باشند. قطعاً شما دوست عزیز که اینگونه اظهار نظر کردی اگر خدای ناکرده یکی از نوامیست مورد مزاحمت قرار می گرفت اینگونه اظهار نظر نمی کردی و برعکس به سکوت و عدم مداخله همه رهگذران و عابران تف و لعنت می فرستادی.
درست است که برقراری امنیت و نظم ولی هر کدام از ما به حکم عقل، شرف و انسانیت وظیفه داریم در مقابل هر زشتی و پلیدی معترض باشیم و مراتب اعتراض و انزجارمون رو اعلام کنیم.
موفق و پیروز باشی
خلیلی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
این خشونت ها نتیجه فیلم های پلیسی و خشن تلویزیون است
پاسخ ها
محمد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
یعنی در دیگر کشور ها مثلا کشور های عربی و ... فیلمهای پلیسی نمیبینند یا اینکه قانون و یا قوانین اسلام بدون گذشت و فوری اجرا میشود و دیگر کسی جرات انجام اینگونه اعمال را نمیکند ؟
سعید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
از یک طرف خیلی نارحتم و از یک طرف خیلی خوشحالم که هنوز همچنین انسان هایی در جامعه ما وجود دارند.امیدوارم قوه قضاییه این افراد را به اشد مجازات محاکمه کنه .
تلنگرخانه
|
NETHERLANDS
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
سلام
جالبه اغلب کامنت ها درخصوص چرایی عدم پذیرش این طلبه ی عزیز بود ولی به نظرم وقتی یک واجی الهی در حکومت اسلامی اینچنین با غفلت مواجه میشه و زمانی که مسئولین در خواب زمستانی فرو رفتن هیچ وقت نمی تونیم انتظار داشته باشیم وضع بیمارستان ها بهتر از این باشه.
ما نگران این هستیم که وقتی یک نفر رو به دلیل نهی از منکر مورد تجاوز و تعدی قرار می دهند و طرف مجروح میشه چرا به بیمارستان منتقل نمی شه !!!!! و اصلا نگران این نیستیم که هدف ناب انقلاب تحت تاثیر بازیهای سیاسی آقایا در حال له شدن است!!!!

"فاین تذهبون" جنابان خطیب و سخنور مسئول؟؟؟؟!!
دلسوز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
بخدا اشکم در اومد
آخه این چه کاریه ...
علی
|
GERMANY
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
صدا و سیما بیشتر به تولید و پخش فیلمهای بی محتوای کمدی پیش پا و گاهآ هم خیلی مبتذل و فرهنگ نابود کن مشغول است و وقت تلویزیون و وقت مردم بیهوده تلف میشود.
به مردم ما که آموزش در هر زمینه ای برایشان مثل نان روز نیاز است باید اقدام گردد. مثل کمکهای اولیه در موارد ضروری و انظباط در کارها و ...
مهدی
|
UNITED STATES
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
با سلام
از این قوه قضائیه بهتر تو دنیا سراغ دارین
اینها عالیا
خوبند
همه قاضیا گلند
اصلا همشون ساده زیستند
همه هم مقیدند
دروغ نمی گما
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
انشاالله که زودتر خدا شفایش بدهد.
آقا مهدی همه قضات که کوتاهی نمیکنند ولی واقعا بعضی از آن ها که در این زمینه کوتاهی میکنند خدا انشاالله ازشون نگذره اینایی که کوتاهی میکنن قلب امام زمان رو میرنجونند و نتیجه اش اینه که مدام باید نظاره گر پرپر شدن آدم های پاکی باشیم که جون خودشون رو بر سر امر به معروف و نهی از منکر میذارن.
خیلی صحنه تاثر انگیزیه برا اومدن آقا دعا کنیم که دیگه شاهد این ظلم و جور ها نباشیم.
اللهم عجل لولیک الفرج
mehdi
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
mamlekat sahab nadare vela bayad inaro dar zad
حميد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۹
مزدش نزد پروردگار منان افزون باد...
از ناموس اين مرز و بوم دفاع كرده و انگار يادمون رفته كه مسلمونيم كه اگر ناموس خودمون تو ماشين بود و ما نبوديم كس ديگري ازشون دفاع كنه "اگر مسلمان نيستيد لااقل آزاده باشيد"
siamak
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۹
آبادی بتخانه ز ویرانی ماست خوشحالی دشمن زپریشانی ماست اسلام به ذات خود ندارد عیبی هرعیب که هست!ازمسلمانی ماست؟!
شیما
|
FINLAND
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۹
واقعا متاسفم که بعضی مسلمانان حتی در مواردی هم که می دانیم خطری ما را تهدید نمی کند بزرگترین امر واجب که سایر واجبات در سایه آن انجام می شود را انجام نمی دهند
hamed
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۹
کار این طلبه جوان واقعا قابل تحسین و زیباست.اما همه به این نکته واقف هستن که هیچ کسی با یک خانم با حجاب کاری نداره یعنی به نوعی حجاب باعث میشه که حتی بدترین افراد به ذهنشون هم نیاد که مزاحم افراد با حجاب بشن.وحجاب به نوعی یه عامل باز دارنده است برای افراد بد نیت.حالا چرا ما خانم ها رو امر به معروف و نهی از منکر نکیم.مگر اونا تقصیری ندارن؟
پاسخ ها
ناشناس
| FINLAND |
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
کاااااااااملا موفقم
رامین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
آنقدر از این ارازل متنفرم که اگه فرصتش پیش بیاد هر کجا گیر بیارم مثل سگ می کشمشون. انگلها به خونتون تشنه ام.
teimoor
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
salam
of be in ghovwe ghazaeie
رها
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
گیرم که بگیرنش بعد یک هفته با مامور میره دادگاه قاضی هم یا یک حبه قند به قید ضمانت ولش میکنه مامور از دادگاه بیرون نیومد اون خونش نشسته
دستگاه قضایی رافت به خرج میده مگه سر جریان ملک پور نبود اول اعدام میخواستن بکنن بعد حکمش نگه داشتن بعد منصرف شدن گفتن پروندش ناقص بعدم کاری کردن که سروصداش بخواب الانم همه یادشون رفته که اصلا چنین آدمی بوده و مثل این زیاد جریان عقرب سیاه تجاوز به عنف داشت شاکی داشت شاهد داشت به راحتی تبرئه شد اینم میشه مثل اون دوته دیگه حالا نیرو انتظامی دستگیر کن
حزب ا...
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
خدا لعنت كنه تمام اون حرام زاده هايي كه مي خواهند امنيت كشور اسلامي رو از بين ببرند. و خدا خير بدهد اندك افرادي رو كه جلوي اين حراميان مي ايستند.
هادی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
باید روحانیت دست بکاربشه و ترتیب یک تحسن بزرگ رو بدن.بچه ها خسته نباشید.
ناشناس
|
FINLAND
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۱
خوشا به سعادت شهدای راه حق
اللهم ارزقنا الشهاده فی سبیلک الحق
شهروز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۱
و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون
میثم طمارم به دارم بزنید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۱
من از شما می پرسم.
اگه ترس از زندان و اعدام و حبس در فردی باشه این کار رو می کنه؟
نه؟
پاسخ گوی تمام این خونها که در راه اسلام ریخته شده.قوه بسیار محترم قضائیه است.
وقتی حکم اعدام مدیر بزرگترین سایت سکسی تغییر پیدا می کنه باید هیچ کس نترسه.
مدیر پایگاه
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۱
همه این حوادث طبیعی است!
زیرا زمانی که قانون نمی تواند در مقابل ارازل اوباش بایستد همین می شود.

حرف بس است عمل عمل عمل
بسیجی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۱
ای کاش امر به معروف و نهی از منکر مثل قبل دست مردم و بسیجیان بود و دست دولت و دولتمردان از این کار کوتاه می شد آن وقت مردم می دانستند هم با اراذل و اوباش و هم با بی حجابان که امنیت کشور را به خطر می اندازند چه کار کنند.
محسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۱
دوستان،بخشی از تقصیر هم متوجه ماست.
وقتی همه در مقابل گناه ساکتند ، یک نفر هم که حرفی میزنه با او اینگونه برخورد می شود.
همه باید برای ریشه کنی گناه قیام کنیم . . .
یه بسیجی که...
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۱
البته نباید همش تقصیر رو گردن اینو اون انداخت این وسط خیلی از بزرگان سپاه هم مقصرن.چرا؟چون با کنسل کردن ویا بهتره بگم حذف گشت های امر به معروق وهمچنین مراکز امر به معروفی که سپاه توی همه شهر ها دایر کرده بود باعث شده که یه عده ارازل واوباش دیگه از هیچی نترسن نه از بسیج نه سپاه نه نیروی انتظامی و این شجاعت به حدی برسه که به قصد کش این آمران به معروف رو کتک بزنن ومسعولین فقط ابراز تاسف کنند
میثم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۱
تا کی بی تفاوتی ما درست پشت سر کشور های بظاهر متمدن قدم در راه تباهی گذاشتیم بون اینکه بونیم کجا داریم می ریم بنظر من قوه قضاییه و دادگستری ها و شهرداری ها یکی از فاسدترین ضعیف ترین و نا کار آمد ترین دستگاههای این مملکت بوده و هستند چون فساد اداری زد و بند و رشوه و ساخت و پاخت در اینها بیداد می کند و تا اینجا و از دون اصلاح نشه داستان شاهرگ زدن ها پایان نداره
میثم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۱
وقاحت و دریدگی اراذل و اوباش مملکت ما بجایی رسیده که گروهی و اکیپی در خیابانها جولان می دهند یک روز قهرمان وزنه برداری روح الله دادشی را شاهرگش را می زنند و یک روز یک جوان متدین و خوش سیما و نجیب ای کاش جای ایت تقاله ها را عصاره ها پر می کردند و حد اقل یکجا از دنیا از لوس و جود این حرام زادهها پاک می شد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۵:۰۶ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۳
خیلی دردناک بود واقعا به این طلبه معتقد افتخار می کنم
معترض
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۳
اين همه ميان هزينه ميكنن همايش ميزارن دفتر درست مي كنند اسمشو ميزارن ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر .بعدش اين جوري .اخه چه وضعشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پويا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۰
خدا به قوه قضاييه ما شجاعت بده تا فارغ از جو سازيهاي به اصطلاح حقوق بشري به وظيفه اش به درستي عمل بكنه معروفه كه مي گن تاثير اجراي برخي حكمها در تسريع اون است. مجازات شدن اين اشرار بعد از 4 يا 5 سال ديگه عملا مساوي مجازات نشدنشونه حكم بايد عادلانه دقيق و سريع باشه تا اثر بازدارندگي داشته باشه مسلما عاملان اين جنايات در صدد منصرف كردن مومنين از امر به معروف و نهي از منكر است اي كاش اين امران به معروف حق دفاع از خود را داشتند
یا صاحب الزمان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۴
ما رفتیم عزیزانمون رو توی جبهه های نبرد دادیم پدرانمان مادرانمان برادرانمان که از خودی ها مدعی شوند.
ایست ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
تفکر کنیم
تو را به خدا به کجا چنین شتابان
دنبال چه چیزی هستن
اینقدر حیا و آبرو رفته
غیرت ایرانی و حرمت علوی و شرف دیانت ما کجا رفته
ما کجای قائله ایستاده ایم نظاره گر چه هستیم.
یا صاحب الزمان قا جان دلم خیلی گرفته
عاشق دیوونه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۳۱
ببخشیدناراحت نشیدهادورازجون شمابعضی ازمردهای ایرانی بی غیرت ومثل سیب زمینی بی رگ شدندزناشونومیبرندارایشگاه یاتوهمون خونه بزک میکنندوتوخیابون جلواینهمه پسرعزب دست دربغل هم توخیابونا راه میفتنداگرکسی هم بهشون اعتراض کنه مرده قیافه ی ادمهای باغیرتوبه خودش میگیره که یعنی اره منم غیرت دارم بدبخت بیچاره اگه غیرت وزورداری خرج زنت کن که جونا مفت ازش لذت نبرندبعدش هم باعث ازبین رفتن جونهای باغیرت مردم نشند
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد