Gerdab.IR | گرداب

توصیه‌های رئیس رژیم‌صهیونیستی به هیئت اعزامی هالیوود به اسرائیل

تاریخ انتشار : ۰۳ آذر ۱۳۹۰

رئیس رژیم صهیونیستی در گفتگو با هیئت هالیوودی به تحولات مختلف در خاورمیانه، نقش اسرائیل در منطقه و نیز نقش صنعت سینما در پیشبرد اهداف اشاره کرد و از آنان خواست تا پیام اسرائیل را به گوش جهانیان برسانند.

به گزارش گرداب، "شیمون پرز" میزبان هیئت پنجاه نفره "کریتیو کوآلیشن" متشکل از بازیگران و تولید کنندگان صنعت تلویزیونی و سرگرمی آمریکا در سرزمین اشغالی بود.

پرز در گفتگو با آنها، به تحولات مختلف در خاورمیانه، نقش اسرائیل در منطقه و نیز نقش صنعت سینما در پیشبرد اهداف اشاره کرد.
 
پرز اظهار کرد: «شما فعالان آموزش و پرورش هستید و نه فقط فعالان صنعت سینما و با کمک فعالیت‌های شما و اعتمادی که شما به وجود می‌آورید، شما می‌توانید تاثیرگذار باشید و پیام برابری و صلح را در جهان توزیع کنید.» 
 
پرز: اسرائیل تمایل دارد شما پیام‌های مهمی را به مردم و کودکان برسانید
در ابتدای این ملاقات، پرز از این هیئت خواست که آنها از موقعیت و شهرت خود برای پیشبرد صلح و بردباری در جهان استفاده کنند.

وی افزود: «جوانان و خردسالان در اسرائیل و در سراسر جهان از شما هنرمندان بیشتر ذوق زده می‌شوند تا از ما سیاستمداران. آنها با اسامی شما آشنائی بیشتری دارند و ما مایلیم که شما پیام‌های مهمی را به آنها برسانید. برای من، شما فعالان آموزش و پرورش هستید و نه فقط فعالان صنعت سینما و با کمک فعالیت‌های شما و اعتمادی که شما به وجود می‌آورید، شما می‌توانید تاثیرگذار باشید و پیام برابری و صلح را در جهان توزیع کنید. من از علاقه یکایک شما به روند صلح خاورمیانه و تمایلتان به یاری در این امر به سلیقه و روش خود قدردانی می‌کنم.»
 
بازدید چهره های شاخص هالیوود از اسرائیل
در این هیئت، هنرپیشگان مشهوری مانند "رایچل لی کوک"، "استیون وبر"، "اندریا بوآن"، "ریچارد شیف"، و "هاری هملین" و نیز تولید کنندگان ارشدی مانند "مارتا کائوفمن" شرکت داشتند که همراه 30 مدیر ارشد استودیوهای فیلم برداری در هالیوود به اسرائیل آمدند. این هیئت‌ها به میزبانی فدراسیون‌های یهودی آمریکا و سازمان "آیپک" از اسرائیل دیدار کردند.

منبع: فارس