Gerdab.IR | گرداب

بازیگران سریال 24 مهره‌های دیپلماسی عمومی آمریکا + عکس

تاریخ انتشار : ۳۰ آذر ۱۳۹۰

چهره‌های مشهور صنعت سینمای آمریکا برای بهبود وجهه رژیم صهیونیستی در جهان، به سرزمین‌های اشغالی سفر کردند.

به گزارش گرداب، به منظور بهبود چهره منفور رژیم صهیونیستی در جهان هیئتی از ستارگان هالیوود در طی یک بازدید یک هفته‌ای به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده و از مناطق مختلف آنجا بازدید نمودند. این بازدید تحت برنامه "صداهای آمریکا در اسرائیل" و با هماهنگی رژیم صهیونیستی و کمک وزیر امور مهاجرین و دیپلماسی عمومی این رژیم صورت گرفت.

اشخاصی مانند "مري لين راجسكوب" و "كيفر ساترلند" بازيگران سريال تلویزیوني "24"؛ "گرگ گرانبرگ" بازيگر سریال‌هایی مانند "قهرمانان"، "نام مستعار"، "فيليسيتي" و "اثر جیک" و بیست و شش فیلم ديگر از جمله پیشتازان فضا، مأموریت غیر ممکن، قدرت‌های آستین و شوک آینده؛ "شان سيپوس" بازيگر فیلم‌هایی از قبيل "جايگاه ملروز"، "بررسی جنایت سي‌اس‌‌آي" و سریال‌های تلویزیوني‌ای مانند اي آر و روستاي كوچك؛ "جاستین چتوين" بازيگر سریال‌هایی چون "بي‌شرم"، "علف‌های هرز"، "گمشده" و "گرفته شده" و "آستین نیکولز" بازیگر سريال تلویزیوني "تپه درختي"، در این تور شرکت کردند.

اين گروه در اين تور گسترده از بسیاری از مناطق سرزمین‌های اشغالی بازديد كردند، اماکنی چون سواحل و رستوران‌های تل‌آویو، شهر قدیمی بیت‌المقدس، بلندی‌های جولان، ماسادا و دریای مرده و همچنین شهر صفاد. آن‌ها با روزنامه‌نگاران رژیم صهیونیستی، کارشناسان امنیتی، نوآوران فناوری‌های جديد و رهبران سیاسی این رژیم جلسات توجیهی برگزار کرده و با دانشجويان فیلم در کالج ساپیر در سدروت ملاقات كردند.


در طول امسال تاكنون، بازديدكنندگان سرزمین‌های اشغالی عبارت بوده‌اند از "جوئل دیوید مور" ستاره فيلم آواتار، "لری لاقلين" و "گرگ گرمن" ستاره برنامه‌های تلویزیوني‌ای چون خانه كامل و الي ميبل. كاركنان بخش‌های مختلف خبری آمریکا از قبيل "لیزا ادلشتين"، "عمر اپس"، "جسی اسپنسر" و "امبر تامبلين" از برنامه پرمخاطب خانه شبكه فاكس به همراه خالق اين برنامه "دیوید شور"، نیز از اسرائیل بازدید نموده‌اند. "کوین مك كيد" و "سارا درو" از ستارگان گریز آناتومی؛ "تراویس ملن" و "گرگوری اسمیت" از برنامه روكي بلو و "لوکاس نف" و "شانون وودوارد" از برنامه ارتقاء اميد نیز در ماه ژوئن به اسرائیل سفر کردند. در ماه سپتامبر، "كلان لاتز" بازیگر فیلم شفق و "میگل فرر" ستاره بیش از 85 فیلم و نمايش تلویزیوني، كه اخیراً نيز در زنان خانه‌دار عاجز ظاهر شده است، تحت برنامه حمایتي "صداهای آمریکا در اسرائیل" به سرزمین‌های اشغالی سفر کردند.
اولين برنامه‌های صداهای آمریکا در اسرائیل، بیش از یک دهه پیش با استفاده از چهره‌های سنتي و رسانه‌های جدید، قهرمانان ورزشي، نظريه‌پردازان کلیدی، برخی ​​رهبران مسلمان، دیپلمات‌ها، و دیگر شخصیت‌های با نفوذ آغاز گرديد تا بدین طریق چهره خوبی از رژیم صهیونیستی ارائه شده و از تنفر روبه‌رشد نسبت به این رژیم در جهان کاسته شود.

منبع: مشرق