در پیام تبریک سال نوی میلادی مطرح شد؛
دستیار متواری فرقه منحط کیهانی ادعا کرد در سال 2012 اتفاقاتی می افتد که به سود فرقه کیهانی تمام خواهد شد.
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۶
کد خبر: ۸۹۴۰
به گزارش گرداب، "ش.ن" که پس از مسجل شدن اعمال خلاف قانون "محمدعلی طاهری"، رهبر فرقه کیهانی به ترکیه گریخته است، در پیام تبریک سال 2012 میلادی، ادعاهای مضحکی مبنی بر بروز نیت‌های رحمانی و شیطانی در این سال مطرح کرد.
 
"ش.ن" از اداره‌کنندگان تشکیلات فرقه کیهانی که مدت‌هاست به ترکیه فرار کرده و از آنجا نیروهای این فرقه را هدایت می‌کند، روز گذشته و در پیام تبریک سال نوی میلادی بیان کرد که در این سال اتفاقات عجیبی روی خواهد داد که به سود فرقه کیهانی تمام خواهد شد.

بدین صورت که همه انسان‌ها نیت‌های خود را آشکار خواهند کرد و مشخص می‌شود چه کسانی در حلقه رحمانی و چه کسانی در حلقه شیطانی هستند!

البته این خانم پا را فراتر گذاشته و عنوان کرده است این موضوع به سال 2012 محدود نمی‌شود، بلکه یک دهه را در بر می‌گیرد. در واقع وی با طرح این موضوع پیشاپیش راه را بر هرگونه محقق نشدن ادعای پوچش بسته است تا اگر در سال 2012 ادعایش به حقیقت نپیوست، آن را به سال‌های بعد تسری دهد.

طاهری، رهبر فرقه کیهانی نیز از قبل در کلاس‌هایش گفته بود که سال 2012 سال تعیین‌کننده‌ای برای فرقه کیهانی است و هر کسی نسبت به این حلقه مخالف باشد به جریان شیطانی وصل است و موافقان به حلقه رحمانی متصل خواهند شد.

این خرافات در حالی از سوی رهبر فرقه کیهانی ـ که داعیه مسلمانی دارد ـ بیان می‌شود که اساساً مباحث مربوط به سال 2012 مبحثی است که از سوی صهیونیست‌ها مطرح شده است تا بدین وسیله توجه عموم مردم به مسائل ماورایی در راستای اهداف یهود جلب شود.
 
منبع: فارس
 
 
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد