Gerdab.IR | گرداب

وبلاگ "جلبک ستیز"،

برای پیوستن به سپاه احمدی روشن کلیک کنید

تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۰

با نصب تصویر نورانی شهید مظلوم مصطفی احمدی روشن بر روی آواتارهای خود در شبکه‌های اجتماعی پرچم سربازی امام خامنه‌ای را با افتخار و غرور به اهتزاز درآورند.

گرداب- ما به كوری چشم سران اردوگاه استكبار و نظام سلطه، این راه را با قوت و اراده‌ راسخ دنبال خواهیم كرد و پیشرفت رشك‌آور ملت بزرگ خود را به رخ دشمنان عنود و حسود خواهیم كشید، و البته از مجازات مرتكبان این جنایت و عاملان پشت صحنه‌ آن هم هرگز چشم‌پوشی نخواهیم كرد.

(حضرت امام خامنه ای-1390/10/22)


دنیا اگر از یزید لبریز شود
ما پشت به سالار شهیدان نکنیم

آری، دیگر صبر و تحمل بس است. دشمنان مطمئن باشند از امروز که امام خامنه ای مد ظله العالی امر فرمودند، از مجازات مرتکبان ترور شهید "احمدی روشن" به این سادگی نخواهیم گذشت. از امروز دشمن با یک لشکر عظیم از مصطفی احمدی روشن ها طرف است. امروز ما سربازان امام خامنه ای با پیشانی بند "یامهدی" در سنگر شبکه های اجتماعی به حالت آماده باش در خواهیم آمد تا دشمن بداند اگر می خواهد مقابل پیشرفت جمهوری اسلامی را بگیرد، با ترور شهید مصطفی ره به جایی نخواهد برد. او باید همه مصطفی روشن ها را ترور کند. او باید با آموزش تروریست‌های حرفه‌ای در هر کوچه و برزن از کشور ایران روزانه صدها اتومبیل را به آتش بکشد.

از این رو به تمامی سربازان حضرت ماه در جای جای این مرز و بوم توصیه می کنیم با نصب تصویر نورانی شهید مظلوم مصطفی احمدی روشن بر روی آواتارهای خود در شبکه های اجتماعی ("گوگل پلاس"، "فیس بوک"، "فرندفید"، "جی تاک"، "یاهو مسنجر" و ...)، پرچم سربازی امام خامنه ای را با افتخار و غرور به اهتزاز درآورند و با معرفی خود به دشمنان اسلام اعلام کنند برای مقابله با پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران باید تک تک ما را به فیض عظیم شهادت نایل کنند.

ضمنا از دوستانی که به عنوان نماینده وطن در کشورهای دیگر حضور دارند خواهش می کنیم با نصب تصویر این شهید بر روی آواتورهای خود اثبات نمایند سپاه عظیم شهید مصفطی احمدی روشن ها محدود به نقشه جغرافیایی ایران نمی شود.

صدها گل سرخ و یک گل نصرانی
ما را زسر بریده می ترسانی؟

گر ما ز سر بریده می ترسیدیم
بر محفل عاشقان نمی رقصیدیم


تصاویر پیشنهادی برای نصب بروی آواتارها:
جلبک ستیز