Gerdab.IR | گرداب

وبلاگ "ملت ابراهیم"؛

سعید ملک پور، در آستانه مجازات

تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۰

اگر یک‌بار داستان سعید ملک‌پور در میان خانواده های اروپایی و آمریکایی نقل شود، مطمئناً این سعید ملک‌پور است که به نقض ارزش‌های انسان متّهم می‌شود، نه مجریان قانون آن جامعه!

گرداب- سرانجام پس از ماه‌ها کشمکش بر سر پرونده‌ی سنگین یکی از بی‌حیاترین و فاسدترین لیدران اینترنتی در زمینه‌ راه‌اندازی و اداره‌ سایت‌های مستهجن، حکم اعدام "سعید ملک‌پور" تأیید شد.سایتی اینترنتی که در رأس شبکه‌ای از ارتباطات فاسد و رفتارهای هنجارشکنانه‌ ضداخلاقی، مأموریت ترویج مرزشکنی و عبور از خطوط قرمز ارتباطات خانوادگی و شهروندی داشت، فعالیت شیطانی‌اش را مدیون کار شبانه‌روزی سعید ملک‌پور بود!

آن‌طور که از اعترافات تکان‌دهنده‌ این مفسد فی‌الارض پیداست، این همه عداوت و عناد با فرهنگ جوامع اسلامی، علی‌الخصوص جوانان پاک ایرانی و خانواده‌های پایبند به اخلاقیات و یکتاپرست، یقیناً طرحی غیر از توطئه‌ای برنامه‌ریزی شده‌ از سوی نظام سلطه‌ انحرافات اعتقادی و ناهنجاری‌های فرهنگی نیست.

در این میان، ژست‌های حقوق بشری عده‌ای از روشنفکرنماهای جنبش سبز و سایر معاندین انقلاب اسلامی اعم از سلطنت‌طلب‌ها و منافقین، نشان از موفقیت بزرگ "مرکز بررسی جرائم سازمان‌یافته‌ سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" دارد. کسانی که روزگاری به احکام صادره از سوی دادگاه‌های کشور در پرونده‌های قاچاق مواد مخدر و قتل نیز خدشه وارد می‌کردند و سریعاً توپ حقوق بشر را به زمین نظام اسلامی می‌انداختند، حکم اعدام سعید ملک‌پور را نیز با عینک بدبینی حقوق بشر و خط‌کش‌های بی‌منطق فرهنگ غربی سنجیدند!

چه، یقیناً خانواده‌های مسیحی، یهودی، و حتی لائیک غربی نیز اگر از وجود انگلی با این‌ حجم جرائم سنگین فساد و فحشا مطلع می‌شدند، حاکمان و سیاست‌مداران را به‌خاطر اهمال در برخورد و سرکوبی شیاطینی که خود ابلیس نیز از رذالت آنان در شگفت است، سرزنش می‌کردند! چراکه جامعه‌ بی‌دین نیز نیاز به نظم و امنیت اجتماعی دارد...

امّا، جامه‌دری‌های فعالان حقوق بشر غربی و عربده‌کشی‌های اردوگاه جنبش سبز و سلطنت‌طلب‌ها، جای تردید باقی نمی‌گذارد که اینان درک درستی از حقوق بشر ندارند. اگر یک‌بار داستان سعید ملک‌پور در میان خانواده های اروپایی و امریکایی نقل شود، مطمئناً این سعید ملک‌پور است که به نقض ارزش‌های انسانی و حقوق زندگی شهروندی متّهم می‌شود، نه مجریان قانون آن جامعه!

به هر حال، با وجود پافشاری عده‌ای از کاربران اینترنتی مبنی بر بی‌گناهی گرداننده‌ سایت‌های غیراخلاقی و مستهجن، حکم اعدام این سرکرده‌  گروه مضلّین، از سوی دیوان عدالت تأیید شد.

مضلّین، نام پروژه‌ی شناسایی و انهدام شبکه‌ گسترده توزیع و انتشار مطالب و محتوای مستهجن در فضای مجازی بوده و هست که به وسیله مرکز بررسی جرائم سازمان‌یافته‌ی سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حال اجرا است و تا کنون در فاز های مختلف، به نتیجه رسیده‌است.

ملت ابراهیم