عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عنوان کرد؛
رژیم صهیونیستی از ایران بیشتر می‌ترسد و دنبال این است که در روند مذاکرات آینده ایران با 1+5 تأثیر بگذارد.
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۰
کد خبر: ۹۵۹۸
به گزارش گرداب، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، انفجار سفارتخانه رژیم صهیونیستی در گرجستان و هند را تابعی از انزجار ملت‌ها از صهیونیست‌ها دانست و در تشریح دلایل ادعای "نتانیاهو" در نسبت دادن این انفجارها به ایران گفت: «رژیم صهیونیستی از ایران بیشتر می‌ترسد و دنبال این است که در روند مذاکرات آینده ایران با 1+5 تأثیر بگذارد.»

"جواد جهانگیرزاده"در این باره گفت: «صهیونیست‌ها طی سال‌های گذشته خیلی مایل بودند علیه جمهوری اسلامی ایران تحریک و تهدید جهانی ایجاد کنند. حال که نتوانستند این کار را انجام دهند، حاضر هستند حتی با خودزنی خودشان -که از صهیونیست‌ها بعید نیست- انگشت اتهام را به سوی جمهوری اسلامی ایران بگیرند و جامعه بین‌الملل را علیه جمهوری اسلامی ایران تحریک کنند.»

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پیش‌بینی عامل این انفجارها افزود: «این انفجارها یا کار خود صهیونیست‌ها است یا کار گروه‌های منزجر از رژیم صهیونیستی است.»

وی خاطرنشان کرد: «رژیم صهیونیستی مایل است، تنفر ملت‌ها را در پوشش مخالفت ایران پنهان کند. صهیونیست‌ها همیشه می‌خواهند از مخالفت‌های مردم کشورهای مختلف جهان که راهپیمایی‌های گسترده در مخالفت با رژیم صهیونیستی راه می‌اندازند، پرده‌پوشی کنند.»

جهانگیرزاده افزود: «مردم کشورهای مختلف رفتارهای صهیونیست‌ها را نمی‌پسندند، آن ها را در خصوص آپارتاید مذهبی، قومی و ملی و نژادی مجرم می‌دانند و رفتارهای توطئه‌گرانه‌ای که رژیم صهیونیستی راه انداخته و ترورهای مختلفی که مرتکب شده و ده‌ها دلیل روشن دیگر، عامل تنفر ملت‌ها از رژیم صهیونیستی است؛ لذا رژیم صهیونیستی درصدد این است که با گرفتن انگشت اتهام به سوی جمهوری اسلامی ایران، وضعیت را تبدیل به موضوع جمهوری اسلامی ایران کند.»

منبع: مهر


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
فرهاد
|
GERMANY
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۵
همانطوریکه سرکوزی به این موضوع اشاره کرده بود: نتان یاهو یک دروغگو است. این فرد هنوز هم به منزله یک یهودی صهیونیست از ده فرمان اطلاعی ندارد که "دروغ" در شمار گناهان کبیره است.
Beit-Hallahmi بیت ـ حلامی یک پروفسور روان شناسی اسرائیل کتابی را تحت عنوان " اتحاد نجس" نوشته است که در آن "رفتار و عملکرد " کریه رژیم ضد بشری اسرائیل و مشارکت موساد در جنایات جهانی ارائه می شود.
کارنامه سیاه اسرائیل از سال 1948 تا به امروز آکنده از جنایت، کشتار، ترور، مشارکت در کودتا های سازمان سیا بر علیه جنبشهای دموکراتیک واقعی در سراسر جهان و به منزله تشنج ساز و بحران آفرین در خدمت به امپریالیزم جهانی بوده است تا این که بازار برای تسلیحات نظامی آنها به وجود بیاورد. علاوه بر این مشارکت و توطئه چینی با سیا در جریان 11 سپامبر به کمک " القاعده ساخت سیا و موساد" جهت بهانه تراشی و حمله به افغانستان، عراق و غیره.
امروزه اسرائیل با کمک انگلیس و آمریکای شمالی، در روز روشن دانشمندان فیزیک هسته ای ما را ترور می کنند، انفجارات درون ایران را به خود نسبت می دهند، از سازمانهای تروریستی مثل جند الله، مجاهدین خلق، پژاک، پ ک ک، و از سایر جناحهای اپوزیسیون فسیلی 30 ساله در خارج از ایران، از فتنه سبز برای انجام یک کودتای نظامی در ایران حمایت می کنند. کشور زورگوئی که ادعا می کند که مأمور آژانس اتمی است بدون این که عضو ان پی تی باشد و با وقاهت تمام درصدد است حق اسنفاده صلح آمیز انرژی هسته ای را از ایران سلب بکند و یا به تأسیسات اتمی ایران حمله نظامی بکند. این کشور هنوز هم دارد برعلیه ایران سازمان تروریستی آموزش می دهد و عاشق ترور می باشد و با وقاحت تمام در کشورهای همسایه ایران برعلیه خود ایران فعالیت تروریستی می کند و هر عملکرد تروریستی در ایران را به خود نسبت می دهد.
این خریت، منطق رژیم صهیونیستی است. اگر بنا باشد ما به خودمان اجازه بدهیم، هر یهودی را ترور بکنیم، انجام آن در هر کشوری مثل فوت آب است ولی ما این چنین عملکرد کریهی را دنبال نمی کنیم در غیر این صورت در این 33 سال گذشته، ما توانسته بودیم نیم میلیون یهودی را در سراسر جهان ترور بکنیم.
ولی گردانندگان رژیم صهیونیستی به قدری احمق هستند که تا به امروز در این مورد فکر نکرده اند که چرا ایران با این همه امکانات در راستای ترور یهودیان گام برنداشته است.
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد