Gerdab.IR | گرداب

دستگیری گردانندگان سایت قماربازی با ۲۲ میلیارد ریال گردش مالی

رئیس پلیس فتا کردستان از دستگیری گردانندگان سایت قماربازی با ۲۲ میلیارد ریال گردش مالی خبر داد و گفت: با توجه به اینکه اکثر گردانندگان سایت‌های شرط‌ بندی و قماربازی در خارج از کشور فعالیت می کنند لذا با وعده‌های جوایز میلیونی به دنبال جذب مخاطب بیشتر برای سودجویی و کلاه‌ برداری از شهروندان هستند.
۰۳ تير ۱۳۹۸

هویت شما برای پلیس فتا پنهان نیست

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با بیان اینکه متاسفانه برخی افراد مشکلات فی مابین خود و دیگران را به فضای مجازی کشانده و با انتشار تصاویر، کلیپ‌های آنها و گاها انتساب القاب، صفاتی منفی و توهین آمیز و حتی اتهام زنی و برچسب کارهای خلاف تلاش دارند عقده های خود را خالی نمایند، غافل از اینکه کار آنها جرم بوده و تبعات قانونی در پی دارد.
۰۹ آبان ۱۳۹۷

به‌زودی تکلیف تلگرام را روشن می‌کنیم

دادستان کل کشور گفت: به زودی تکلیف شبکه ارتباطی تلگرام را روشن می‌کنیم.
۱۶ مهر ۱۳۹۶

تازه‌ترین اتهام اخلاقی به پوکمون گو ها

بررسی ها نشان داده تراکم اقلام مربوط به پوکمون ها در مناطق دارای اکثریت سفیدپوست بیش از تعداد آنها در مناطقی با اکثریت سیاه پوست است و به همین علت طراحان این بازی به نژادپرستی متهم شده‌اند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۵

سرقت اطلاعات 209 هزار حساب بانکی/ دستگیری 4 نفر

رییس پلیس فتا ناجا از دستگیری چهار تن که اقدام به سرقت اطلاعات حساب بیش از 209 هزار مشتری بانکی کرده بودند، خبر داد و گفت: این افراد از کارمندان دو شرکت تراکنش بودند.
۰۵ مرداد ۱۳۹۵

سوء استفاده جنسی از کودکان در مالزی

سوء استفاده کنندگان از کودکان و نوجوانان در مالزی برای اجرای مقاصد شوم خود و انحراف کودکان نفوذ از طریق شبکه های اجتماعی را برگزیده اند و براساس اعلام مقامات این کشور، 'وی.چت' مهمترین نرم افزاری است که در این مسیر مورد استفاده قرار می گیرد.
۱۴ تير ۱۳۹۵

پایان عملیات بازسازی تلفنهای شهران

معاون شرکت مخابرات ایران از پایان عملیات بازسازی کابل های آسیب دیده منطقه شهران و برقراری مجدد ارتباطات ۵۶ هزار خط در این منطقه خبر داد.
۰۸ تير ۱۳۹۵

جزئیات رفع قطعی موبایل در حادثه شهران

همراه اول جزئیات عملیات برطرف کردن مشکل ارتباطی منطقه شمال غرب تهران را اعلام کرد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۵

خسارت سنگین انفجار گاز به ۵۵ هزار خط تلفن ثابت

مقام مسئول در مخابرات تهران با اشاره به خسارت سنگین انفجار امروز لوله گاز در شهران به شبکه مخابراتی این منطقه گفت: شبکه دسترسی و اولین حوضچه مخابراتی از بین رفته است و ترمیم آن به زمان بسیاری نیاز دارد.
۲۹ خرداد ۱۳۹۵