Gerdab.IR | گرداب

مدیر شبکه دیدار:

هالیوود، دروغ، آگهی و پول حرف اول آمریکا

تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۳۹۱

خیلی جالب است که مرتب می گویند در اینجا دموکراسی است، ولی هیچ کس نمی گوید آمریکا مملکت دموکراسی کاپیتالیسمی (سرمایه‌داری) است. همه اش دروغ است.

به گزارش گرداب، مدیر شبکه "دیدار" در مورد اوضاع بد فرهنگی کشور آمریکا گفت: «خیلی جالب است که مرتب می گویند در اینجا دموکراسی است، ولی هیچ کس نمی گوید آمریکا مملکت دموکراسی کاپیتالیسمی (سرمایه‌داری) است. می گویند دموکراسی است، مردم هم فکر می کنند دموکراسی (مردم سالاری) است و موقعی که اینجا می آیند می بینند دنیا چیز دیگری است.همه اش دروغ است؛ همه اش هالیوود است.
در روزنامه، مجله، رستوران و همه جا عکسشان هست و در تلویزیون هم حدود 40 شبکه داریم که 24 ساعته در مورد هنرپیشه های هالیوود صحبت می کنند که مردم به سینما بروند و پول بدهند تا آنها را ببینند. اینجا مملکت فکاهی و آگهی است.»

وی در ادامه گفت: «من اگر زن رئیس جمهور را عمل جراحی نمی کردم و عکس و نام من در 700 مجله چاپ نمی شد (حتی اگر بهترین دکتر دنیا بودم) تا به حال از گرسنگی مرده بودم. شما تا اینجا آگهی نکنید نمی توانید زندگی کنید. همه اش مملکت آگهی است. باید مرتب پول در بیاورید و صرف آگهی و دادن مالیات به دولت کنید.»

منبع: جام نیوز