Gerdab.IR | گرداب

کنفرانس بین المللی "هنر، صنعت و بازی‌های رایانه‌ای" برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : ۲۷ تير ۱۳۹۱

این کنفرانس در سه محور علوم فنی و ساخت بازی، علوم مدیریتی و علوم روانشناختی مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود.

به گزارش گرداب، کنفرانس بین المللی "هنر، صنعت، رسانه بازی های رایانه ای" در سه محور علوم فنی و ساخت بازی، علوم مدیریتی و روانشناختی امسال برگزار می‌شود.

این نشست در حاشیه دومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای از سوی بنیاد ملی بازیهای رایانه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشنهاد و با استقبال وزیر روبه رو شد.

این کنفرانس در سه محور علوم فنی و ساخت بازی، علوم مدیریتی و علوم روانشناختی مرتبط با بازی های رایانه ای برگزار می شود و هدف از برگزاری این کنفرانس که از سوی بنیاد ملی بازی های رایانه ای انجام می شود ایجاد ارتباط موثر بین صنعت بازی سازی و دانشگاه و همچنین ورود استادان و مدرسان دانشگاه به گستره این صنعت است.

در بخش فنی این کنفرانس مباحث مرتبط با ساخت بازی ها اعم از متدولوژی های جدید مهندسی نرم افزار، طراحی بازی و الگوریتم های محاسباتی گرافیکی مطرح می شود، در بخش مدیریت نیز مباحثی از جمله مدیریت پروژه های بازی سازی، مدیریت منابع، مدیریت زمان، مدیریت ساختاری شرکت های بازی سازی دنبال می شود.

همچنین در مباحث مربوط به مدیریت روانشناختی موضوع تهاجم فرهنگی و روش های مقابله با آن، رده بندی سنی بازی ها و مباحثی که در این زمینه وجود دارد، به بحث و تبادل نظر گذاشته خواهد شد.

منبع: مهر