Gerdab.IR | گرداب

اسکنر همراه برای اسکن آنی اسناد

تاریخ انتشار : ۰۸ آذر ۱۳۹۱

یک شرکت تجاری از عرضه اسکنر قابل حمل کوچکی خبر داده که در هر زمان و مکان به سادگی اسناد مختلف را اسکن می‌کند.

اسکنر همراه برای اسکن آنی اسنادگرداب- این اسکنر که به پورت یو‌اس‌بی انواع رایانه‌ها و تبلت‌ها متصل می شود، حتی می‌تواند در حین مسافرت هم برای اسکن کردن سریع اسناد مورد استفاده قرار بگیرد.

این اسکنر که "imageFormula P-208" نام دارد توسط شرکت کَنُن طراحی شده و در ظاهر شبیه به یک مکعب مستطیل سیاه رنگ است. وزن این اسکنر هم فقط 600 گرم است. این اسکنر پس از هر بار دریافت اسناد می تواند تا 10 سند را به طور پیوسته اسکن کند.

اسکنر یاد شده مجهز به دو حسگر برای اسکن تصاویر است که باعث می شود پس از یکبار دریافت یک سند دو رو هر دو طرف را اسکن کند. این اسکنر در هر دقیقه می تواند تا 16 سند دو رو را اسکن کند.

سازگاری با دو سیستم عامل ویندوز و مک، عدم نیاز به نصب نرم‌افزار و برنامه اضافه از جمله ویژگی‌های این محصول است. گفتنی است برنامه مورد نیاز برای نصب این اسکنر موسوم به "CaptureOnTouch Lite" به طور پیش فرض در آن گنجانده شده است.

اسکنر همراه برای اسکن آنی اسناد

این اسکنر با استفاده از یک ابزار جانبی موسوم به "WU10Wi-Fi" به راحتی قابل اتصال به گوشی‌های آندروید یا اپل است. اسکن کردن کارت‌های پلاستیکی و اصلاح تصاویر از جمله دیگر ویژگی‌های این محصول است که دقت آن به حداکثر 600dpi می رسد و زمان عرضه نهایی آن اعلام نشده است.

منبع: فارس