Gerdab.IR | گرداب

رییس مرکز سایبری بسیج:

برخی رسانه‌ها در کشور «رها» هستند

تاریخ انتشار : ۰۵ آبان ۱۳۹۳

رییس مرکز سایبری بسیج گفت: برخی از رسانه ها در کشور رها هستند و دست به هر کاری برای اهداف سیاسی خود می زنند.

به گزارش گرداب، حمیدرضا زندی در گفت‌وگو با میزان، با انتقاد شدید از عملکرد برخی رسانه های داخلی در موضوع مبهم اسیدپاشی اصفهان، اظهار کرد: مسئولان مربوطه باید عملکرد این رسانه ها را مورد توجه جدی قرار دهند؛ چرا که از یک ماجرای مبهم، به نفع بنگاه های خبرپراکنی غرب سوژه پردازی کردند.

رییس مرکز سایبری بسیج اضافه کرد: برخی از رسانه ها در کشور رها هستند و دست به هر کاری برای اهداف سیاسی خود می زنند. اساسا از بستر همین رسانه‌ها بود که نیرو برای رسانه‌های فارسی زبان خارج وابسته به سرویس های امنیتی غرب تربیت شد.

وی گفت: ما از دستگاه قضایی می خواهیم که جلوی این رسانه ها را بگیرد و اجازه ندهد با آلوده کردن فضای ذهنی جامعه خوراک برای غربی ها وسرویس های خبری آنها فراهم کنند.

زندی ادامه داد: در ماجرای اصفهان تمام نیروهای دلسوز موضوع اسید پاشی را محکوم کردند و همه نبروهای انتظامی و امنیتی به دنبال سرمنشا مشکوک این رفتار غیر انسانی هستند، اما بازهم عده ای دست بردار نیستند و هر روز به بهانه های مختلف احساسات مردم را جریحه دار می کنند در حالی که هیچ کس به درستی نمی داند چه کسی عامل این اسید پاشی بوده و به کجا وابسته است.

رییس مرکز سایبری بسیج با اشاره به اینکه عامل این رفتار غیر انسانی هر کس که باشد قطعا نه تنها هیچ ارتباطی با حزب الله ندارد، بلکه اگر یک دعوای شخصی نباشد حتما به سرویس های امنیتی خارجی وابسته است، خاطر نشان کرد: ان شاالله با مشخص شدن ابعاد این حادثه یک بار دیگر مردم به مظلومیت آمران به معروف و ناهیان از منکر پی خواهند برد.