Gerdab.IR | گرداب

تعبیر تند وزیرصهیونیست درباره فیس‌بوک

تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۳۹۵

وزیر امنیت عمومی رژیم صهیونیستی با سرزنش فیس بوک این شبکه اجتماعی را هیولا دانست، زیرا برای جلوگیری از ارسال پست‌های ضداسراییلی و پاک کردن پست های حامی فلسطینیان سریع عمل نمی‌کند.

به گزارش گرداب به نقل از بلیز، گیلعاد اردان وزیر کابینه رژیم صهیونیستی مدعی شده که در آخر هفته گذشته فیس بوک در فرایند کاری پلیس رژیم صهیونیستی خرابکاری کرده است.

وی از ساکنان سرزمین‌های اشغالی خواست تا با ارسالی سیلی از پیام ها برای مارک زاکربرگ موسس و مدیرعامل فیس بوک از وی بخواهند تا سیاست‌های فیس بوک را تغییر دهد.

اردان حتی مدعی شده فیس بوک حامی و موشق حملات فلسطینیان بر ضد اسراییلی هاست. به اعتقاد وی این شبکه اجتماعی با سرعت کافی برای پاک کردن پست های مروج "خشونت فلسطینیان" اقدام نکرده و به همین علت از صفت هیولا برای توصیف فیس بوک استفاده کرده است.

وی در مصاحبه ای با کانال 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی گفته است: فیس بوک انقلابی جالب و مثبت را در جهان رقم زده، اما متاسفانه از زمان ظهور داعش و موج ترور این شبکه به یک هیولا مبدل شده است. مشخص است که فیس بوک امروزه در کار پلیس اسراییل اختلال و خرابکاری ایجاد می کند، زیرا وقتی پلیس برای رسیدگی به امور برخی نقاط به سراغ فیس بوک می رود، آنها همکاری نمی کنند.

به دنبال تشدید حملات ارتش و شهرک نشینان صهیونیست بر علیه فلسطینیان در سرزمین های اشغالی، مردم مظلوم فلسطین نیز به دفاع از خود در برابر وحشی گری صهیونیست ها روی اورده اند. در جریان این حملات حداقل 201 فلسطینی به شهادت رسیده اند و فلسطینی ها هم در دفاع از خود 34 اسراییلی را کشته اند.

سخنگوی فیس بوک در واکنشی منفعلانه در قبال حملات تند صهیونیست ها اظهار داشته که در حال همکاری با مقامات این رژیم برای حل مشکل از طریق بلوکه کردن اظهارنظرهای خشونت آمیز است. هر چند فیس بوک به طور مستقیم به این اظهارات تند پاسخ نداده است.