از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس ابلاغ شد
کارگروه ساماندهی مد و لباس در ابلاغیه‌ای به تمام مزون‌ها و خانه‌های مُد، آورده است: مزون‌ها و خانه‌های مُد از ارائه هرگونه تصاویر نامناسب، غیر اخلاقی و غیر شرعی در شبکه‌های مجازی خودداری کنند.
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۲
کد خبر: ۲۳۲۴۵

به گزارش گرداب ابلاغیه‌ای از سوی واحد نظارت و ارزشیابی کارگروه ساماندهی مد و لباس به مؤسسات، مزون‌ها و خانه‌های مُد مبنی بر رعایت شاخص‌ها و شئونات اسلامی در طراحی و تولید و تبلیغات صادر شد.

در این اطلاعیه که توسط مدیر نظارت و ارزشیابی کارگروه ساماندهی مد و لباس و به نام هر یک از مسئولان و مدیران مؤسسات و خانه‌های مُد که به نحوی از این کارگروه دارای مجوز فعالیت بوده و یا در مسیر اخذ مجوز هستند صادر شده، آمده است:

به استناد آیین نامه ضوابط و مقررات راه اندازی مؤسسات و خانه‌های مد و لباس و شرایط ابلاغی مقتضی است نسبت به رعایت شاخص‌ها و شئونات اسلامی در طراحی و تولید آثار حوزه مد و لباس و اخذ نشان شیما اقدام کنید.

همچنین با توجه به توسعه شبکه‌های مجازی لازم است در صورت عضویت در آن شبکه‌ها از ارائه هرگونه تصاویر نامناسب، غیر اخلاقی و غیر شرعی و مغایر با شئونات اسلامی خودداری و عملکرد تبلیغی خود را منطبق با اصول و چارچوب ضوابط قانونی لحاظ کنند.

یاد آوری می‌شود، خانه‌های مد و مزون‌ها باید برای اخذ مجوز فعالیت به کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنند.

نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد