Gerdab.IR | گرداب

سینمای زنجیره‌ای آمریکا قصد دارد تا سال ۲۰۲۲ پرداخت بیت کوین را قبول کند

سینمای زنجیره‌ای آمریکا قصد دارد تا سال ۲۰۲۲ پرداخت بیت کوین را قبول کند
تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۴۰۰

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سینمای زنجیره‌ای AMC Entertainment، اعلام کرد که این غول سینمای آمریکا قصد دارد در پاسخ به تقاضای مشتریان خود، بیت کوین را به عنوان روش پرداخت برای خرید بلیط قبول کند.

به گزارش گرداب، آدام آرون، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سینمای زنجیره‌ای AMC Entertainment، اعلام کرد که این غول سینمای آمریکا قصد دارد در پاسخ به تقاضای مشتریان خود، بیت کوین را به عنوان روش پرداخت برای خرید بلیط قبول کند.

این اپراتور سینما‌های آمریکا قصد دارد تا سال ۲۰۲۲ پرداخت بیت کوین را برای خرید بلیط فیلم‌ها بپذیرد.

آرون طی کنفرانسی که ۹ اوت در مورد نتایج سه ماهه دوم این شرکت برگزار شد، گفت که این سینمای زنجیره‌ای قصد دارد تا پایان سال ۲۰۲۱ زیرساخت‌های لازم را برای پذیرش پرداخت BTC برای بلیط فیلم آنلاین آماده کند.

در حالی که جزئیات مربوط به برنامه AMC برای پذیرش بیت کوین اندک است، آرون از تقاضای زیاد مشتریان برای خرید بلیط فیلم‌ها با رمزارز خبر داد.

بیشتر بخوانید
دومین سینمای بزرگ زنجیره‌ای جهان تمام سینما‌های خود در آمریکا و انگلیس را می‌بندد

ضرر ۵۶۱ میلیون دلاری بزرگترین شرکت سینما‌های زنجیره‌ای جهان به علت کرونا

بر اساس این گزارش، نتایج سه ماهه دوم AMC نسبت به سال گذشته پیشرفت‌های چشمگیری را نشان می‌دهد. این شرکت درآمد ۴۴۴ میلیون دلاری را در مقایسه با درآمد ۱۸.۹ میلیون دلاری سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ گزارش کرد.

زیان خالص این شرکت نیز از ۵۶۱ میلیون دلار یا ۵.۳۸ دلار برای هر سهم به ۳۴۹ میلیون دلار یا ۰.۷۱ دلار برای هر سهم نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

نتایج چشمگیر شرکت AMC در سه ماهه دوم تنها یک سال پس از آن اعلام شد که این شرکت برای ورشکستگی خود را آماده می‌کرد و مجبور به تعطیلی سالن‌های خود به دلیل شیوع جهانی کرونا شده بود.