Gerdab.IR | گرداب

دورمی یک دورهمی هیجان انگیز!

دورمی یک دورهمی هیجان انگیز!
تاریخ انتشار : ۰۴ شهريور ۱۴۰۰

سرویس جدید «دورمی» در پیامرسان داخلی آیگپ راه اندازی شد.

به گزارش گرداب، «دورمی» یک سرویس برگزاری کنفرانس‌های مجازی و کلاس‌های آنلاین در آیگپ است که بدون نیاز به نصب اپلیکیشن و تنها با کلیک بر روی لینک دورمی می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد.

وب کنفرانس یکی از نیاز‌های امروز در عصر تکنولوژی است که می‌تواند نیاز به حضور فیزیکی افراد را در جلسات، کلاس‌های آموزشی و حتی دید و بازدید‌های دوستانه و خانوادگی برای آن‌ها که عزیزان راه دور دارند را به حداقل برساند. شیوع ویروس کرونا نیاز به کلاس‌های آنلاین را بیش از پیش آشکار کرد و «دورمی» این امکان را به شما می‌دهد که بدون نیاز به هیچگونه زیرساخت و امکانات ویژه‌ای به راحت‌ترین شکل ممکن کلاس‌های آنلاین خود را با بهترین کیفیت برگزار کنید.

برگزاری جلسات اداری به صورت آنلاین نیز کمترین مزیتی که برای شما دارد، صرفه جویی در وقت و استفاده بهینه از زمان است. برای برگزاری جلسات آنلاین هم با استفاده از «دورمی» دیگر نیاز به نصب هیچگونه اپلیکیشن خارجی و استفاده از پلتفرم‌های پیچیده نیست.

این روز‌ها در سرتاسر دنیا باب مهمانی و دورهمی‌های مجازی نیز باز شده و اگر پیش از این برای تماس با دوستان و اقوام راه دور از قابلیت تماس‌های تصویری گروهی استفاده می‌شد، در حال حاضر برای ساده‌ترین دید و بازدید‌ها و احوالپرسی‌ها نیز نیاز به تماس‌های تصویری گروهی احساس می‌شود. امروز شما این امکان را دارید که از طریق «دورمی» با دوستان و آشنایان خود در هر کجای دنیا که باشند دورهمی‌های هیجان‌انگیز برگزار کنید.

برای استفاده از امکانات ذکر شده، باید به لینک https://duremi.ir/">https://duremi.ir/ رفته و نام جلسه یا کنفرانس مد نظر را برای مخاطبان خود ارسال کنید تا از قابلیت‌های وب کنفرانس دورمی بهره‌مند شوید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است: هنگام درخواست مرورگر برای اجازه دسترسی به میکروفون و دوربین، بر روی گزینه allow کلیک کنید.