Gerdab.IR | گرداب

توقف معاملات پیشرفته در بزرگترین صرافی رمزارز

توقف معاملات پیشرفته در بزرگترین صرافی رمزارز
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

شرکت کوین بیس گلوبال (Coinbase Global) که بزرگترین صرافی رمزارز آمریکاست، در پی هشدار درباره یک آسیب پذیری احتمالی از سوی یک کاربر ناشناس در توییتر، قابلیت ترید پیشرفته ای که اخیرا راه اندازی کرده بود را متوقف کرد.

به گزارش گرداب، سخنگوی شرکت کوین بیس گفت: این شرکت با این کاربر توییتر برای اطلاع بیشتر درباره مسئله فوق در تماس است. برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس به این کاربر توییتر پاسخ داد و اعلام کرد این شرکت مسئله مذکور را بررسی خواهد کرد.

مدت کوتاهی بعد "پشتیبانی کوین بیس" در توییتی اعلام کرد قابلیت ترید پیشرفته را به دلایل فنی متوقف می‌کند و سفارش‌های جدید قابل انجام نیست. این مسئله بر ترید ساده در پلتفرم معاملاتی اصلی کوین بیس تاثیری ندارد. سپس آرمسترانگ به حساب توییتر پیامی با این مضمون توییت کرد: شما فوق العاده هستید. از این که با تیم ما همکاری کردید بسیار متشکرم.

کوین بیس نوامبر گذشته قابلیت ترید پیشرفته را در Coinbase.com برای شمار اندکی از مشتریانش راه اندازی کرد. این قابلیت برای تریدر‌های باتجربه است و به آن‌ها اجازه می‌دهد با دفتر سفارش، مستقیما تعامل کنند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، ارزش سهام کوین بیس روز جمعه پنج درصد نزول کرد و به ۱۹۴.۵۳ دلار رسید و از ضرر شاخص اس اند پی ۵۰۰ سبقت گرفت.