Gerdab.IR | گرداب

بیستمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود

بیستمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۴۰۱

بیستمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس همزمان با جشنواره انتخاب برترین‌های این پارک با حضور سرپرست پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش گرداب به نقل از پارک فناوری پردیس،  بیستمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس، ۱۸ مهرماه سال جاری با حضور سرپرست معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و اعضای هیئت امنا و مدیران عامل شرکت‌های پارک برگزار می‌شود.

امین رضا خالقیان مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس گفت: بیستمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس پس از ۲ سال که بدلیل شرایط کرونایی بصورت محدود برگزار شد، امسال قرار است با حضور تمامی مدیران عامل شرکت‌های عضو پارک، مرکز رشد و شعب پارک فناوری پردیس، مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط و با نخستین حضور رسمی دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رییس جمهور برگزار شود.

خالقیان افزود: این اجلاس از سال ۸۱ تاکنون هرساله برگزار شده است و شرکت‌های برتر پارک در ۷ حوزه مختلف انتخاب و از آن‌ها قدردانی می‌شوند. همچنین در این دوره برای نخستین بار شرکت‌هایی که در حوزه مسئولیت اجتماعی فعال هستند نیز مورد بررسی قرار گرفته و از چند شرکت فعال این حوزه قدردانی خواهد شد.

 در اجلاس بیستم گزارش جامعی از اقدامات یک‌سال گذشته پارک توسط مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس نیز ارائه خواهد شد. همچنین روح الله دهقانی فیروزآبادی سرپرست معاونت علمی و فناوری و علیرضا پیمان پاک رئیس‌کل سازمان توسعه تجارت ایران نیز در این مراسم سخنرانی خواهند داشت.

در این اجلاس از ۹ محصول جدید شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس در حوزه‌های صنعت نفت، معدن، سلامت و انرژی رونمایی و ازبرترین شرکت‌ها و برترین متخصصان در حوزه‌های دانش‌بنیان قدردانی خواهد شد.