Gerdab.IR | گرداب

راه‌اندازی پویش «باهم برای ایران» برای حمایت از کسب و کار‌های اینترنتی

راه‌اندازی پویش «باهم برای ایران» برای حمایت از کسب و کار‌های اینترنتی
تاریخ انتشار : ۰۷ آذر ۱۴۰۱

 اتفاقات پیش آمده در دو ماه اخیر باعث شد تا کسب‌وکار‌ها با مشکلات بسیاری مواجه شوند. از همین رو برند ژاکت با همراهی جمعی از کسب‌وکار‌های اینترنتی تصمیم به برگزاری پویشی با نام «با هم برای ایران» گرفته است که از تاریخ یازدهم آبان در دسترس قرار گرفته است.

به گزارش گرداب، در این بیانیه آمده‌است: با توجه به شرایط پیش آمده طی ۵۰ روز گذشته و اختلال‌های شدید اینترنت، بسیاری از کسب وکار‌های فضای دیجیتال در ایران به سمت تعطیلی، کاهش میزان درآمد و مشکلاتی بسیار سوق داده شده اند.

در این شرایط تلخ و روز‌های سخت کشورمان، قرار گرفتن در کنار یکدیگر و همراهی با هم اهمیت بسیاری دارد. از همین رو بخشی از جامعه کسب وکار‌های اینترنتی ضمن اظهار تاسف، مراتب همدردی خود را با مردم عزیز ایران اعلام داشته و تلاش کرده اند تا با کمکی هرچند ناچیز، تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات امروزه مردممان داشته باشند. امروز نیز با وجود تلخی‌های بسیار که بر ایران عزیزمان سایه افکنده است، نیاز به گذر از شرایط با همدلی و حضور در کنار یکدیگر را داریم تا بتوانیم به خوبی این شرایط را مدیریت و راهبری کنیم.

از همین رو برند ژاکت با همراهی جمعی از برند‌ها و کسب وکار‌های اینترنتی تصمیم به برگزاری پویشی با نام «با هم برای ایران» گرفته است که از تاریخ یازدهم آبان در دسترس مردم عزیزمان قرار گرفته است. پویش با هم برای ایران، قدمی است که حضور ما به عنوان همراه شما مردم ایران را نشان می‌دهد. ما در این پویش به دنبال آن هستیم تا با کاهشی بر روی میزان هزینه‌های هر کسب وکار، خسارات وارد شده به بسیاری از کسب وکار‌های داخلی را جبران کرده و به این ترتیب کمک کنیم تا گذر از این شرایط راحت‌تر شود.

کمتر کسی است که نداند در این روز‌ها مشکلات عدیده‌ای برای بسیاری از کسب وکار‌ها ایجاد شده است. از آنجا که براساس شرایط پیش آمده در داخل کشور، بسیاری از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های در حال فعالیت، به سمت کاهش درآمد و مشکلات مالی و حتی تعطیلی کشانده شده اند، ما در راستای مسوولیت اجتماعی مان و برای حمایت از کاربران و کسب وکار‌های فضای دیجیتال و همچنین برای ایفای نقش خود در این غم و کاهش مشکلات به وجود آمده برای کسب وکار‌های اینترنتی، خدمات یا محصولات خود را با تخفیف‌های ویژه در پویش با هم برای مردم ایران از طریق لینک foriran.info عرضه کرده ایم. در ادامه این بیانیه آمده‌است: تا به امروز برند‌های بسیاری در راستای حمایت از مردم ایران و کسب وکار‌های اینترنتی تضعیف شده در شرایط کنونی با ما همراه شده اند.

در کنار برند ژاکت، برند‌هایی از جمله: لیموهاست، سون لرن، mydmc، فرازاس ام اس، ای سمینار، تسمینو، الوکانتنت، هاستایران، ترنسیس، ویرگول، رپورتاژادز و ده‌ها کسب وکار اینترنتی دیگر نیز تا به امروز همراه پویش با هم برای ایران شده اند. همراهی ارزشمندی که امید است بتواند بخشی از مشکلات به وجود آمده برای تمامی کسب وکار‌ها را در فضای اینترنتی و دیجیتال برطرف کند. اگر شما نیز به عنوان بخشی از کسب وکار‌های اینترنتی و فعال در فضای دیجیتال ایران قصد پیوستن به ما را دارید، بسیار مایل هستیم تا همدلی خود را با شما نیز تقسیم کنیم و از همراهی شما نیز بهره‌مند شویم.

به‌طور قطع، حضور هر یک برند بیشتر در پویش با هم برای مردم ایران، می‌تواند موجب کاهش بخشی دیگر از مشکلات مردم شود و دلگرمی بیشتری را برای مردم آسیب‌دیده به ارمغان آورد. از همین رو، از تمامی برند‌های دارای شرایط، برای همراهی در پویش با هم برای مردم ایران، دعوت می‌شود تا آمادگی خود را برای همراهی در پویش با هم برای مردم ایران به ما اعلام دارند و در کنار ما حضور پیدا کنند.

این بیانیه در پایان اظهار امیدواری کرده‌است: امید است پویش با هم برای ایران، به وسیله همراهی شما کسب وکار‌های اینترنتی و فضای دیجیتالی ایران، بتواند بخشی از مشکلات به وجود آمده برای شرایط کنونی کشور را به خوبی حل کند. مشکلاتی که امید است به زودی برطرف شده و شرایطی آرام و مناسب برای فضای داخلی کشور بتواند بهبود رشد و پیشرفت تمامی برند‌های دیجیتال را به دنبال داشته باشد.