Gerdab.IR | گرداب

تعداد کاربران رقیب توییتر دو برابر شد

تعداد کاربران رقیب توییتر دو برابر شد
تاریخ انتشار : ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۲

توییتر با حذف تیک آبی از اکانت بسیاری از کاربران و تغییرات ایجاد شده در پی این ویژگی بسیاری از کاربران برجسته خود را از دست داد، پس از این موضوع بسیاری از اینفلوئنسرهای توییتر به بلواسکای پلتفرم رقیب توییتر مهاجرت کردند.

به گزارش گرداب و به نقل از بلومبرگ، اخیرا بزگترین رشد تعداد کاربران در بلواسکای اتفاق افتاده است. طبق اعلام این شرکت تنها در فاصله یک روز در هفته گذشته این برنامه شاهد دوبرابر شدن تعداد کاربران خود بوده است. این اتفاق می تواند به دلیل مهاجرت اکانت های سرشناس توییتر به بلو اسکای اتفاق افتاده باشد.

توییتر پس از حذف قابلیت تیک آبی اکانت ها، تیک سرویس بلو را راه اندازی کرد. این تیک در حالی به این کاربران اهدا شده بود که آنها مدعی بودن. پولی برای آن پرداخت نکرده اند. این کاربران پس از مهاجرت به بلو اسکای پست های خود را در این شبکه اجتماعی منتشر کرده اند و این موضوع تعداد کاربران بلو اسکای را دو برابر کرده است.

بلو اسکای هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد و افراد برای ثبت نام باید در صف انتظار قراربگیرند تا بتوانند کد ورود دریافت کنند. جی گربر، مدیر عامل بلو اسکای در مورد می گوید: تعداد کاربران ما اکنون حدود ۴۰ هزار نفر است و به نظر می رسد تعداد افراد مشتاق برای ثبت نام بیشتر باشد زیرا تعداد دانلود ها عدد ۳۶۰ هزار را نشان می دهد.

از مهمترین ویژگی بلواسکای در جذب کاربران هدف گزاری توسعه دهندگان آن برای توسعه توییتری است. این برنامه روی سیستم غیرمتمرکز ساخته شده و به این معنی است که سرور های شخص ثابت اطلاعات کاربران را ذخیره می کنند.